alegorya_20110729_2039750772W sobotę, 19 stycznia po godz. 20 w Luce rozpocznie się huczne świętowanie szóstych urodzin zespołu Alegorya. Podczas imprezy poza solenizantami wystąpią Te-Lie-Vison i The Elder Birds. Wstęp 5 zł

– Chcemy, żeby była to wyjątkowa impreza – mówią przedstawiciele grupy. – Na pewno większość z Was wie, czym jest Project-X! Postanowiliśmy więc… zrobić największe urodziny w mieście. Każdy bierze każdego! Zapraszajcie wszystkich swoich znajomych – niech to będzie wyjątkowe wydarzenie także dla Was!

Alegorya o sobie: Jesteśmy zespołem, którego znakiem rozpoznawczym stały się pełne energii występy i mocne riffy. Istniejemy od stycznia 2007 roku i na swoim koncie mamy kilkadziesiąt występów zarówno na scenach klubowych, jak i na otwartym powietrzu. Do tej pory dzieliliśmy scenę m.in. z takimi zespołami, jak Akurat, Radio Bagdad, Tymon & The Transistors, Alicetea, Striking Justice (Holandia) czy The Bill. Braliśmy też udział w tak ważnych inicjatywach, jak zamknięcie dworca Łódź-Fabryczna czy też WOŚP. Gramy w klimatach oscylujących między różnymi brzmieniami szeroko pojętej muzyki rockowej. Staramy się łączyć gatunki, by wypracować własne, niepowtarzalne brzmienie.

Alegorya – https://www.facebook.com/alegoryaband

Te-Lie-Vision – http://www.facebook.com/telievision

The Elder Birds – http://www.facebook.com/TheElderBirds

/fot. Łukasz Jakubiak

Zobacz także:

Striking Justice i Alegorya w Luce (foto)

Alegorya w ŚFK (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PaulaiKarol
Paula i Karol w Radiu Łódź
Pokahontaz w Soda Underground
Great September w Łodzi. Rusza sprzedaż biletów na imprezę

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*