Szczęki #1: Tin Pan Alley (zakończony)

plakattinpanallen17 stycznia o godz. 21 w studiu koncertowym nr 10 Studenckiego Radia Żak rozpocznie się koncert grupy Tin Pan Alley. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila pod adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Tin Pan Alley”, w treści napiszecie dlaczego chcielibyście pójść na ten koncert. Nie zapomnijcie podać także swojego imienia i nazwiska.

Do rozdania mamy 3 podwójne zaproszenia, które otrzymają osoby – autorzy najciekawszych maili. Zabawę zakończymy 16 stycznia o godz. 12. Zapraszamy oczywiście do wysłuchania koncertu na antenie S.R. Żak na 88,8 MHz lub za pośrednictwem Internetu na www.zak.lodz.pl.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

Fundatorem nagrody jest S.R. Żak


Audycja Anatomia Rekina ma zaszczyt zaprosić na koncert grupy Tin Pan Alley, która rozpocznie cykl koncertów pod hasłem „Szczęki”. W ramach tej serii raz w miesiącu w kameralnym studiu koncertowym Studenckiego Radia Żak prezentujemy tyleż wyjątkowych co nieobecnych w szerszej świadomości niezależnych artystów. Koncerty rozpoczynają się ogodz. 21 wcześniej przez godzinę muzycy prezentować będą swoje ulubione płyty w ramach audycji Anatomia Rekina.

Tin Pan Alley
Koncert pełen zgrzytów, trzasków, niechlujstwa ubranych w słoneczne aranżacje i popowe melodie, dla fanów Yo La Tengo, Big Star, czy Mission of Burma. Tin Pan Alley to polski zespół powerpopowy założony w 2007 roku i skupiający muzyków z Bydgoszczy i Torunia. Muzyka zespołu daje się określić w przestrzeni pomiędzy subtelnymi, łagodnymi melodiami a spontanicznymi eksplozjami energetycznego noise rocka, pomiędzy bogatymi, przemyślanymi aranżacjami a swobodną improwizacją. Muzycy poszukują inspiracji w amerykańskiej tradycji psychodelicznego popu, post-punku oraz niezależnego rocka.

Więcej informacji:
www.zak.lodz.pl
www.myspace.com/tpa

 

Laureaci zostali powiadomieni o nagrodzie mailowo

2 komentarze do “Szczęki #1: Tin Pan Alley (zakończony)

  • 7 stycznia 2010 o 10:48
    Bezpośredni odnośnik

    Drobna sugestia techniczna z mojej strony – sporym ułatwieniem byłoby tworzenie z adresów internetowych bezpośrednich linków, by nie trzeba było kopiować i wklejać adresu. W tym konkretnym przypadku chodzi mi o rubrykę „więcej informacji”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *