Szafing_plakat_ogolny_-_pazdziernik_2016

22 października zapraszamy na kolejną, ósmą już, edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl. Tym razem pojawimy się w 6 miastach, by wspólnie odświeżać swoje szafy na jesień, wymieniając się i sprzedając między sobą ubrania oraz dodatki. Do wspólnego szafingowania zapraszamy do Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Wrocławia i Czechowic-Dziedzic.

„Szafing to przede wszystkim dobry moment by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień. Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie staną się one naszymi ulubionymi, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie.” – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Łodzi partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest klub DOM (ul. Piotrkowska 138/140). Szafing odbędzie się 22.10 w godzinach 11:00-17:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.
LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!
Obowiązują zgłoszenia na stronie: szafa.pl/szafing

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fds_600
Festiwal Dobrego Smaku 2017
plaka_festiwal_zup_swiata_gazeta_final_wersja_20170908_m
Festiwal Zup Świata
KOMPAS na rozwój

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*