Symphonica_FFpress5Już 10 marca 2017 r. (piątek), w łódzkim Teatrze Muzycznym będzie można wysłuchać i obejrzeć Symphonicę. Widowisko multimedialne z gościnnym udziałem Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard) to pierwsze w Polsce widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N’ Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej.

Wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci najbardziej prestiżowego polskiego talent show „The Voice of Poland”: Damian Ukeje, Monika Pilarczyk. W Łodzi wystąpi również Małgorzata Ostrowska.

– Z przyjemnością powracamy do Łodzi. Wystąpiliśmy już tu podczas 9. Urodzin Manufaktury, które organizowała ekipa Festiwalu Soundedit. Łódź przyjęła nas bardzo gorąco, dlatego powracamy, ale tym razem w innej, bogatszej odsłonie. Będą nowe utwory, będzie Małgorzata Ostrowska – mówi Mikołaj Blajda, dyrektor artystyczny i pomysłodawca Filharmonii Futura.

– Teatr Muzyczny daje nam doskonałe warunki, zrobimy więc wszystko, by wieczór z Symphonicą był pełen wrażeń i emocji A niebawem pojawimy się w Łodzi z naszymi kolejnymi produkcjami… – dodaje Sylwia Lorens, producent i dyrektor generalna Filharmonii Futura.

Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran, a całości dopełnia Agata Glenc – solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda. Producentem widowiska Symphonica jest Filharmonia Futura, pierwsza multimedialna filharmonia.

Bilety w cenach – 155zł(VIP), 115zł, 95zł, 75zł – można nabyć na stronie Filharmonii Futura http://www.filharmoniafutura.pl/ lub w systemach sprzedaży: bilety24.pl, ticketpro. Bilety dostępne są również w kasie Teatru Muzycznego (ul. Północna 47/51, tel. (42) 678 35 11 w. 319). Bilety można nabyć również w salonach Empik, sieci Media Markt, Saturn i in. Przy zakupie biletów VIP – koszulka z logo SYMPHONICA w prezencie, t-shirt będzie do odbioru na stoisku organizatora. Dla VIPów przewidziano również spotkanie z artystami po koncercie.

Ze względu na ogromne zainteresowanie występem o godz. 20:30 zdecydowano się na drugi koncert. Rozpocznie się o godz. 18:00. Zapraszamy!

Zdjęcia: mat. pras. organizatora

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bookgig
BOOK GIG: The Moondogs, Rainbow Cut My Eyes
depeche_mode_zagrali_w_odzi_foto_20100211_1683921410
Koncerty w Łodzi – luty 2014
4noc2
Czwarta Łódzka Noc Muzyki – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*