symbolical21 stycznia o godz. 19 w Krańcoofce rozpocznie się koncert grup Symbolical, Cornada i DoomSlayer. Będzie to uczta dla wielbiciela mystic death metalu, deathu/groove/progressive. Bilety kosztują 15 zł.

Symbolical – Zespół powstał w roku 2013 z inicjatywy Charlesa i początkowo miał być muzycznym projektem, którego zadaniem było zrealizować cały zamysł koncepcyjny, muzyczny i tekstowy, jaki zrodził się w głowach Cymera i Charlesa. Trzecim członkiem zespołu został Daray, z którym panowie wykonali na początku roku kilka prób a 13 maja weszli do studia Hertz, gdzie zarejestrowany został debiutancki album zatytułowany Collapse In Agony. Materiał zawarty na płycie to indywidualne i dość nowatorskie spojrzenie na muzykę death metal. Nie ma sampli i triggerów, można posłuchać naturalnej „żywej” perkusji w otoczeniu nieszablonowych melodii uzupełnionych mocnym wokalem.

Cornada – death/groove/progrssive – Pabianice/Łódź – Szacuję się, że zespół powstał i ostatecznie wyszedł z mroku sali prób z datą wydania pierwszej EPki o wdzięcznej nazwie „End Will Purfiy Us”, czyli w połowie 2011 roku. Pod koniec 2013 udało nam się wydać nasz debiutancki LP „Last Man Standing”.

DoomSayer – zespół pochodzący z Pajęczna/Radomska woj Łódzkie. Założony w 2013r. Grający w Klimatach Death Metal.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wodecki Twist w Wytwórni
matchfuche
Alfie Ryner i Owls Are Not w DOMu
malek
Jerzy Małek Group w Szafie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*