sylwesterpremierKino Charlie, Kino Helios oraz Kina w Łódzkim Domu Kultury organizują w sylwestra pokazy specjalne.

Charlie tradycyjnie zaprasza na Sylwester Premier Filmowych. Żegnamy stary rok i witamy nowy z filmowym przytupem, tańcem do białego rana, emocjonującymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami oraz wykwintną tradycjonalną kuchnią polską i zimnymi przekąskami. Będą dwa ciepłe posiłki oraz zimne przekąski w postaci szwedzkiego stołu. Dla wielbicieli niespodzianek – konkursy, w których wygrać można prezenty ufundowane przez sponsorów. Koszt 180 zł za osobę

PROGRAM:

20:30 Przywitanie, konkursy z nagrodami
21:00 The Disaster Artist (103 ’) – SALA STUDYJNA
23:00 ciepły posiłek (bigos / kapusta)
23:15 konkursy z nagrodami, dancing
24:00 toast noworoczny
00:45 Party (71′) – SALA STUDYJNA
02:30 ciepły posiłek (barszcz )
03:00 I tak cię kocham (120′) – SALA STUDYJNA

Kino Helios w Sukcesji zaprasza na dwa Maratony Sylwestrowe – pierwszy od godz. 21:15, drugi od godz. 21:45.

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie – „GRA O WSZYSTKO”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku! W przerwie między seansami zapraszamy na poczęstunek w formie szwedzkiego stołu oferujący przekąski mięsne, wegetariańskie oraz ciasta. O północy toast noworoczny z lampką szampana.

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd polskiego kina. Na początek w doskonały nastrój wprowadzą nas Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „ATAK PANIKI”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku! W przerwie między seansami zapraszamy na poczęstunek w formie szwedzkiego stołu oferujący przekąski mięsne, wegetariańskie oraz ciasta. O północy toast noworoczny z lampką szampana.

Kino Szpulka ŁDK w sylwestra zaprasza na Balet w dwóch aktach. W wielu krajach nie ma Bożego Narodzenia bez gwiazdkowego spektaklu „Dziadka do orzechów”. Choć spektakl ten jest kierowany głównie do młodszych widzów, to nadal pozostaje jednym z najpoważniejszych arcydzieł klasycznego baletu rosyjskiego. Oparty na opowieści modnego wówczas fantastycznego pisarza E. T. A. Hoffmanna miał wykorzystywać zainteresowanie elit petersburskich fantastyką. Tymczasem okazał się wspaniałym spektaklem familijnym. Mali widzowie odnajdą w nim baśniową historię małej Klary (w rosyjskiej wersji jest to Masza), która dzięki dobremu sercu i odwadze wyzwala spod czaru księcia zaklętego w dziadka do orzechów. To jeden z najpiękniejszych baletów z fenomenalną muzyką Czajkowskiego. Początek o godz. 16.

Kino Przytulne natomiast zaprasza na Królowe Sceny i Estrady Solo – w godz. 14 i 18 oraz Królowe Sceny i Estrady w Duetach – w godz. 16 i 20.

Pełen repertuar łódzkich kin możecie znaleźć tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bollywood
Maraton Bollywood w Silver Screenie
DrHouse_plakat
Nocny dyżur z Dr Housem w Silver Screen
Безкоштовні кінопокази з українським дубляжем у кінотеатрах Multikinо

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*