Światowy Bieg Wings for Life już za 10 dni w Łodzi

W niedzielę, 8 maja o 13:00 lokalnego czasu uczestnicy na całym świecie pobiegną dla tych, którzy nie mogą. Na przestrzeni lat, na liście startowej charytatywnego wydarzenia pojawiło się już ponad milion nazwisk, a jego poprzednia edycja została ogłoszona największym biegiem świata. Bieg w Polsce odbędzie się w dwóch formułach. W Poznaniu wystartuje stacjonarny Bieg Flagowy z kompletem ośmiu tysięcy uczestników. Pozostałe miasta w Polsce zostaną gospodarzami Światowego Biegu dzięki aplikacji mobilnej. Zapisy trwają do 8 maja do 12:00 na www.wingsforlifeworldrun.com.

Wings for Life World Run to bieg na wskroś wyjątkowy. Wyróżnia go nie tylko charytatywna misja i oryginalna formuła, w której to meta goni biegaczy, ale również fakt, że pobiec można… dosłownie wszędzie! Stacjonarne Biegi Flagowe, takie jak Poznań, nie są jedyną możliwością wzięcia udziału w tym globalnym ruchu. Dzięki Aplikacji Wings for Life World Run, bieg 8 maja wystartuje także, między innymi w: Grodzisku Mazowieckim, Warszawie, Gdyni, Łodzi, Namysłowie, Kaletach, Wyszkowie, Mielcu, Bielawie i Mikołajkach.

Każdy z nas może wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć wydarzenie z aplikacją mobilną lub pobiec indywidualnie, w dowolnym miejscu na świecie. To bardzo proste. Poznań, czy Grodzisk Mazowiecki, wszystko jedno! W Wings for Life World Run liczy się cel, nie lokalizacja. – podkreśla ambasador biegu, raper Łukasz Stasiak.

Formuła i atmosfera Biegu z Aplikacją nie będzie różnić się od tej we flagowych lokalizacjach. Bieg rozpocznie się w niedzielę 8 maja o 13:00, a trzydzieści minut później, za biegaczami wyruszy wirtualny Samochód Pościgowy, wyznaczający ruchomą linię mety. Przez cały czas trwania wyścigu, uczestnikom będą towarzyszyć motywujące komunikaty głosowe. W polskiej wersji językowej wystąpią: Monika Pyrek (Trenerka), Tomasz Zimoch (Motywator)  i Adam Małysz (kierowca Samochodu Pościgowego). Gdy ruchoma meta wyprzedzi uczestnika, otrzyma on powiadomienie i będzie mógł zakończyć wyścig, a jego rezultat pojawi się we wspólnym, globalnym rankingu wyników.

Jak dołączyć do największego biegu świata:

  1. Pobierz aplikację Wings for Life World Run ze sklepu Google Play lub App Store.
  2. Wybierz formę biegu. Wystartuj w dowolnym miejscu lub w grupowym wydarzeniu
    z aplikacją, w jednym z wielu miast w całej Polsce.
  3. Opłać wpisowe. Koszt startu w App Run to 70 zł. Całość opłaty przeznaczana jest na Badania Fundacji Wings for Life, skupiające się na odnalezieniu metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.  

Rejestracja do Biegu z Aplikacją będzie otwarta do 8 maja do 12:00 na wingsforlifeworldrun.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *