Grudzień to magiczny miesiąc spotkań z rodziną i bliskimi, których obdarowujemy wyjątkowymi prezentami.

Jeśli zależy ci na wspaniałych prezentach odwiedź Świąteczny Targ, który jest stworzony z myślą o rzemieślnikach i małych przedsiębiorstwach. Wśród prezentów znajdą się m.in. ozdoby i kartki świąteczne, biżuteria, świece zapachowe, ceramika, obrazy, poduszki z naturalnym wypełnieniem, wyroby z drewna oraz torby.

Pasja i serce włożone w własnoręczne tworzenie sprzedawanych produktów to najważniejsze cechy naszych DOBRYCH PREZENTÓW.

W postindustrialnych przestrzeniach Hal Odlewni, 4 i 5 grudnia stworzymy świąteczny klimat przypominający fabrykę prezentów. Świąteczny Targ rozpoczynamy w sobotę od 12.00.

Podczas dwudniowego kiermaszu odwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w kulinarnych warsztatach na które obowiązują wcześniejsze zapisy. Mikołajkowy klimat dopełnią stoiska z świątecznymi daniami i napojami.

W czasie trwania wydarzenia będziemy wspierać Świąteczną zbiórkę Łódzkiego Wędkarstwa dla Podopiecznych Łódzkich Domów Dziecka. Więcej informacji o zbiórce i wydarzeniu na Facebooku – Świąteczny Targ 4-5.12.2021.

Świąteczny Targ – Dobry prezent

Data i godzina:

4 grudnia 12.00 – 20.00

5 grudnia 12.00 – 18.00

Miejsce:

Piotrkowska 217, Hala Odlewni

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
streetfood10
Łódź Street Food Festival XI
Zdobądź zaproszenie na największy festiwal dla influencerów – See Bloggers Łódź
kontakt2016
Festiwal Kontakt 2016 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*