W sobotę, 14 grudnia w Konkrecie odbędzie się otwarcie showroomu Tomasza Armady połączone ze SWAPem oraz koncertem Bella Ćwir.

12:00 – do ostatniego klienta – Swap ciuchowy
Nadciągają święta, czas wymieniania się przedmiotami. W tym roku Konkret wyciąga do Was pomocną dłoń i zaprasza na swap ciuchowo-tekstylny. Każda kreacja, okrycie i szmata ma szanse znalezienia nowego, kochającego domu, a każdy komu zimno lub niemodno ma jeszcze większe szanse na przyodzianie. Nie wprowadzamy sztywnych zasad, wymieniać możecie wszystko – cichy, buty, materiały, wszelkie przejawy mody, sztuki i lajfstajlu. Swe kreacje na handel wymienny i tradycyjny wystawią też takie osobistości świata mody jak Bella Ćwir, członkowie upadłego Domu Mody Limanka i wielu najstylowszych łodzian. Wystawienie stoiska – 15 zł

21:00 – Świąteczny koncert kolęd i pizdorałek Belli Ćwir
Znana i kochana gwiazda marnującej się młodzieży, Maryla Rodowicz polskiej sceny dopalaczowej. Bella zaprezentuje specjalny program świąteczny w którym nie zabraknie jej największych hitów, ale i tradycyjnych polskich kolęd, żeby rozgrzać zmarznięte serduszka ofiar i oprawców mody.

22:30 – Otwarcie showroomu i DJ set Tomasza Armady w Konkrecie
Projektant, kompozytor, instagramer, celebryta. DJ Tomczas 100 zaprezentuje to w czym jest najlepszy – szmaty – ale i odkryje przed Wami nowy talent – rozgrzewanie do czerwoności parkietu.

Wjazd od 21:00 – 20 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nieruchomosci
Łódz­kie Targi Nie­ru­cho­mo­ści, Budowa Domu, Wypo­sa­że­nia Wnętrz
Aurochronos Festival 2018
Wielka Szama pod Atlas Areną

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*