333W sobotę, 22 listopada, na Piotrkowskiej 217 po raz kolejny odbędzie się Swap Party. W godzinach 12.00- 16.00, teren starej fabryki maszyn  zmieni się w przestrzeń wypełnioną modą, rozmowami o najnowszych trendach i dobrą zabawą w kobiecym gronie. Ta edycja będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Łodzi dedykowanym specjalnie mamom i dzieciom.

Strefa Kreatywna na terenie fabryki maszyn Józefa Johna po raz kolejny zorganizuje imprezę dla miłośników mody. Swap Party, czyli impreza polegająca na wymienianiu się ubraniami pomiędzy uczestnikami,  to coraz bardziej popularny sposób na odświeżenie zawartości szafy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać zgłoszenie, przynieść ze sobą to czego już nie nosimy/ nie używamy i zamienić to na inną rzecz, która nam się spodoba. Po raz pierwszy wymianę organizujemy specjalnie dla mam z dziećmi. Gorąco zachęcamy do przynoszenia nie tylko dziecięcych ubranek, ale także wszelkich akcesoriów, zabawek czy książeczek.

Wydarzenie zyska tym razem  głębszy wymiar, ponieważ dobrej zabawie towarzyszyć będzie charytatywna zbiórka akcesoriów dziecięcych dla  Dom Dziecka Dla Małych Dzieci w Łodzi. Organizatorzy zrezygnowali z pobierania opłat za udział w zabawie, ale proszą uczestników, aby włączyli się do akcji i wsparli najbardziej potrzebujące maluchy z naszego miasta. Listę potrzebnych rzeczy można znaleźć na stronie wydarzenia na facebooku.

Zgłoszenia można przesyłać do piątku (21.11) na adres: a.michalska @piotrkowska217.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
promisedland
Promised Land Art Festival 2017
targiiii
Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych – InnovaTex 2013
plakatNORDLAND2011
Nordland Art Festival 2011 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*