We wtorek, 12 lutego o godz. 20 w Klubie DOM wystąpi holenderski Svartvit oraz Sznur i Wiktor Skok.

Svartvit – holenderski projekt harsh noiseowy, działający od 2008 w Hadze. Stojący za Svartvit – Kevin Jansen łączy inspiracje: wiedeńskim akcjonizmem, dwudziestowieczną sztuką ekstremalną z hardcorepunk oraz mocną spuścizną starej sceny industrial – multimedialnych projektów pokroju Club Moral. Wypadkowa tej mieszanki daje efekt w postaci emocjonalnych i bardzo osobistych performances. W ciągu ostatnich kilku lat Svartvit zagrał ok 300 koncertów w 22 różnych krajach, wydawał w różnych labelach, m.in. w Tesco.

Sznur – power electronics. Konfrontacje z przestrzenią i destrukcja. Przeciw wszystkim i wszystkiemu. Power elektroniczny atak na zmysły. Antymuzyczny destrukcjonizm generowany przez własnoręcznie wykonane narzędzia i przetworzony głos. Zamaskowani osobnicy głoszący wrogość do wszystkich i wszystkiego. Metody proste i radykalne. Trwające zwykle kilkanaście minut publiczne wystąpienia duetu Sznur posiadają niezwykłą siłę. Ochłap hałasu rzucony w twarz publiki jak i świata wokół.

Wiktor Skok – czynności śledczo-operacyjne polegają na potajemnym śledzeniu kogoś w celu bądź to późniejszego zatrzymania, bądź to zbadania czy określona osoba nie zachowuje się w sposób nielegalny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4859
T.Love w Scenografii
tassak
Tassack/Deafness/Mosherz w Krańcoofce
Welicoruss, Valkenrag, Dead Conception i Nerville w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*