Superhuman Like Brando w Iron Horse (zakończony)

W sobotę, 6 kwietnia o godz. 20 w Iron Horse wystąpi Superhuman Like Brando. Bilety dostępne będą w klubie przed koncertem. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „SLB”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych NEXTPOP Label – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 5 kwietnia godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – NEXTPOP Label. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Supergrupa w składzie: Dawid Karpiuk, Łukasz Moskal i Wojtek Traczyk promuje w Łodzi swój nowy album. SUPERHUMAN LIKE BRANDO to trio okrzyknięte przez media „nadzieją polskiego rocka”. Zespół tworzą uznani muzycy, mający za sobą udział w wielu różnorodnych projektach, od czołówki polskiej alternatywy po światowy jazz.

Łukasz Moskal to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich perkusistów, znany z zespołów Brodki, Nosowskiej, czy Sister Wood. Wojtek Traczyk to gitarzysta basowy i kontrabasista, współpracujący wcześniej m.in. z Gabą Kulką, Marią Peszek, Warszawskim Combo Tanecznym, Janem Młynarskim, czy Peterem Brötzmannem. Dawid Karpiuk – wokalista, gitarzysta i songwriter, grał w zespołach garażowych.

SHLB to powrót muzyków do rockowych korzeni. Ich muzyka nie sięga do żadnych oczywistych wzorców. Pulsuje w niej skumulowana historia rocka, od jego początków, po współczesne brzmienia. Teksty, w większości w języku polskim, napisane są w oparciu o osobiste doświadczenia i uczucia autora.

SHLB ma za sobą występy na Spring Break Festival i Europejskich Targach Muzycznych „co jest grane”. W Łodzi wystąpi w ramach swojej pierwszej trasy koncertowej „Nikt nas nie zna tour”, promującej debiutancki album zatytułowany „Superhuman Like Brando”. Płyta ukazała się 30 listopada 2018 roku pod szyldem wytwórni Nextpop, znanej z debiutów BOKKI, czy Fismolla. Zespół o płycie: „To piosenki, które zapamiętacie z chwytliwych refrenów i popowych melodii, z grungowej wściekłości i rock and rolowej energii, zagrane raz z niemal dream-popową czułością, a raz z punkową furią”. Album promują single „Taksówkarz” i „W stronę słońca”.

Patronami płyty “Superhuman Like Brando” są Antyradio i Codzienna Gazeta Muzyczna – cgm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *