Super_spotkanie_w_ms2W najbliższą środę, 5 sierpnia, w Muzeum Sztuki ms2 odbędzie się spotkanie wokół „The Greatest Hits”, kasety autortswa Zorki Wollny & Anny Szwajgier. Początek o godzinie 18. Wstęp wolny.

 „The Greatest Hits” to zbiór najciekawszych kompozycji, jakie powstały podczas dziesięcioletniej współpracy Zorki Wollny i Anny Szwajgier. Artystki tworzyły wspólnie utwory akustyczne na instytucje, fabryki i puste budynki. Najciekawsze z nich znalazły się na kasecie, wydanej sumptem oficyny wydawniczej Super.

Podczas środowego spotkania będzie można usłyszeć fragmenty nagrań znajdujących się na kasecie oraz dowiedzieć się od samych autorek tego, jak powstawały.

Środa (5 sierpnia) będzie dniem premiery kasety „The Greatest Hits”. To już trzecie wydawnictwo, które ukazało się pod szyldem wytwórnii Super. Ten kasetowy label, działa od ubiegłego roku. Jego pomysłodawcami są Joanna Szumacher i Mikołaj Tkacz. Oprócz „The Greatest Hits”, nakładem wytwórnii ukazały się do tej pory dwie kasety: „Ostatnia i pierwsza osoba musi mieć psa” Małgorzaty Goliszewskiej i „Marzenie” Łukasza Jastrubczaka.

„The Greatest Hits” możecie posłuchać TUTAJ.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
paulittler
Paul Littler w Williamsburgu
zapaska
Zapaska w Z innej beczki
another
Another Pink Floyd w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*