dom_superNiepozorny label, za to huczna impreza. Artyści tworzący pod szyldem oficyny Super, wystąpią w najbliższą sobotę, 13 czerwca w klubie DOM. Na scenie będą im towarzyszyć założyciele wytwórni oraz zaprzyjaźnieni didżeje. Początek tej utrzymanej w klimacie eksperymentalnej elektroniki imprezy o godzinie 20. Wstęp – 10 zł.

Super to działający od ubiegłego roku kasetowy label, którego pomysłodawcami są Joanna Szumacher i Mikołaj Tkacz. Póki co, jego nakładem ukazały się dwie kasety. Obie będzie można usłyszeć podczas sobotniej imprezy.

Podczas iwentu w całości zostanie odtworzona kaseta Ostatnia i pierwsza osoba musi mieć psa Małgorzaty Goliszewskiej. Swój live act zaprezentuje także Łukasz Jastrubczak, który za pośrednictwem Super wydał kasetę Marzenie.

Ale to dopiero połowa sobotnich muzycznych atrakcji. Na scenie pojawią się również założyciele wytwórni, w swoich autorskich projektach. Będzie można posłuchać solowego projektu Tkacza, czyli Wszystko i duetu Tkacza z Szumacher, nazwanego Beton.

Na koniec tradycyjnie zabrzmią djsety. Tym razem w wykonaniu Wiktora Skoka i Marcina Pryta, ukrywającego się pod pseudonimem dj Ciołkowski.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oszibarak
Jam z Gwiazdą: Őszibarack w DOMu
KIZO w Sodzie
krawczyk
Krzysztof Krawczyk w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*