W piątek, 21 grudnia o godz. 20 w Casablance (Podrzeczna 2) wystąpią Już Nie Żyjesz oraz Super Girl Romantic Boys. Po nich na scenie pojawi się DJ Williams. Wstęp – 25 zł.

Już Nie Żyjesz (Low tech music for high tech people) – Zespół braku prawidłowych procesów życiowych – nisko zorganizowany funkcjonalnie. Presja, depresja, frustracja, negacja, życie po życiu, życie po śmierci, „po-życie”. Pierwszy występ po trzyletniej przerwie koncertowej. Premierowe utwory, które ukażą się na nowym wydawnictwie.

Super Girl Romantic Boys (Disco Punk) „Tu wiesza się girlandy/tu będą tańce na trupach!” – SUPER GIRL ROMANTIC BOYS w dwudziestą rocznicę swojego pierwszego koncertu (który odbył się pod koniec listopada 1998 roku) wtargną na dansingowe deski kultowej łódzkiej Casablanki, by po raz ostatni zagrać w swym ukochanym mieście przed pauzą. Podczas tej pauzy planowany jest strategiczny powrót na pozycje sprzed dwudziestu lat, do błyszczącego brutalnego romantycznego minimalu. W Casablance na koncercie Romantików będzie więc jak w 1998 roku.

LINE UP :
19.00 Otwieramy Drzwi
20.00 JUŻ NIE ŻYJESZ
21.00 SUPER GIRL ROMANTIC BOYS
22.00 DJ WILLIAMS

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bedoes
Bedoes w Soda Underground
oszibarak
Jam z Gwiazdą: Őszibarack w DOMu
Skunk Anansie w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*