Sunglasses at night w Czekoladzie (zakończony)

SunglassesAtNight_10.0410 kwietnia w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się impreza pod hasłem „Sunglasses at night”. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Impreza, która wygoni zimę juz ostatecznie! Na znak protestu wszyscy wkładają okulary przeciwsłoneczne. Tego dnia mają pojawić się na parkiecie najbardziej klasyczne odmiany wysoko oktanowych lansjerskich oprawek poczynając od wayfarerów w kosmicznych kolorach, idąc przez nietuzinkowe oldschoolowe clubmastery dochodząc do aviatorów lansowanych przez Toma Cruise’a w Top Gun. Jeśli nie masz wyżej wymienionych towarów luksusowych to nie przejmuj się, zawsze możesz zakupić od pani Heleny na targowisku różności swój ulubiony model. Nieważne jest co masz, a kim jesteś w tych okularach! Wpadaj nie gadaj i przywołaj słońce z nami!

DJ’s: MERCUS (Łódź), LUKEE (Łódź)


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 8 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! W klubie obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada
KONKURS ZAKOŃCZONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *