SunglassesAtNight_10.0410 kwietnia w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się impreza pod hasłem „Sunglasses at night”. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Impreza, która wygoni zimę juz ostatecznie! Na znak protestu wszyscy wkładają okulary przeciwsłoneczne. Tego dnia mają pojawić się na parkiecie najbardziej klasyczne odmiany wysoko oktanowych lansjerskich oprawek poczynając od wayfarerów w kosmicznych kolorach, idąc przez nietuzinkowe oldschoolowe clubmastery dochodząc do aviatorów lansowanych przez Toma Cruise’a w Top Gun. Jeśli nie masz wyżej wymienionych towarów luksusowych to nie przejmuj się, zawsze możesz zakupić od pani Heleny na targowisku różności swój ulubiony model. Nieważne jest co masz, a kim jesteś w tych okularach! Wpadaj nie gadaj i przywołaj słońce z nami!

DJ’s: MERCUS (Łódź), LUKEE (Łódź)


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 8 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! W klubie obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada
KONKURS ZAKOŃCZONY
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
d_13762989662013-08_woody_280
ENEMEF: Noc Woody’ego Allena (zakończony)
zgielk4
Weekend w New Yorku (zakończony)
Kasia Lins w Formacie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*