Summer Rockin Fest w Magnetofonie

W piątek, 29 czerwca o godz. 18 w Magnetofonie rozpocznie się Summer Rockin Fest. Tego wieczoru wystąpią cztery łódzkie zespoły, które wiedzą co zrobić, żeby fan wyszedł zadowolony. Wjazd 10 zł.

Nation of Wild – Dzikość, agresja a także zaskoczenie i melodyjność. Stały skład uformował się we wrześniu 2017 r. Wokal (Stanisław Hurnik), gitara prowadząca (Michał Tanaś), gitara rytmiczna (Łukasz Grzybowski), gitara basowa (Kuba Tuszyński), perkusja (Kacper Kacperski). Gramy muzykę bo to kochamy oraz chcemy dawać ludziom radość muzyką, którą gramy i przekazywać im emocje jakie nam towarzyszą podczas grania. Mamy różne inspiracje i nie trzymamy się jednego stylu, uważamy, że trzeba być otwartym na różne style i gatunki jednak gramy głównie klasycznego hard rocka. Z zespołem śmiejemy się, że gram styl New Old Wave (NOW) ponieważ gramy muzykę z lat 80 ale w nowym świeżym wydaniu graną przez młodą krew.

Szwalnia – Młody zespół z Łodzi. Fajna muzyka, fajne klimaty, wszystko co potrzebne Ci do szczęścia. Z drobnymi zmianami składu i klimatu gramy od 2015 roku, a od końca 2017 wraz z doszlifowaniem warsztatu naszych kompetencji ruszyliśmy z ciężką muzyką od grania po piwnicach w szeroki świat. W składzie: Wokal: Konrad Fiszer, Szarpidrut1: Kacper Dąbek, Szarpidrut2: Patryk Młynarczyk, Szarpidrut basowy (zastępstwo): Witek Pietkiewicz, Bębny: Szymon Dabov.

Incident Allies – Brudne gitarowe riffy, mięsiste brzmienie basu oraz srogie uderzenie perkusji okraszone drapieżnym wokalem, a to wszystko przekazane tekstami w rodzimym języku. To niewątpliwie najlepszy opis tych trzech młodych muzyków.

Self Destruction of Humanity – Zespół powstał w 2015 roku. Założycielami Self Destruction of Humanity są Bartek Grzelak, Janek Traciński oraz Maciej Kłys. Później, w lipcu 2016 do składu dołączył Mateusz Szczawiński jako gitarzysta rytmiczny. Hubert Herman został wokalistą zespołu na początku września 2016. W tej konfiguracji muzycy grali do listopada 2017, kiedy to Mateusz przejął obowiązki wokalisty. W kwietniu 2018 skład opuścił basista Maciej Kłys. Niedługo potem jego miejsce zajął Krzysztof Mękarski. Zespół tworzy muzykę z pogranicza groove oraz thrash metalu z elementami hard rocka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *