summergame21 czerwca o godz. 15 w Tawernie TheStylacji Rumu rozpocznie się  Summer Game Party 6 – kolejna edycja tematycznej imprezy poświęconej grom, organizowanej przez Koło Naukowe Badaczy Gier, działające przy Uniwersytecie Łódzkim. Wstęp jest bezpłatny.

Tym razem organizatorzy skupią się na różnych formach i aspektach gier (czy to komputerowych, czy planszowych), m.in. na ich wymiarze społecznym i psychologicznym, sposobach opowiadania historii w grach czy powiązaniach gier z innymi mediami.

Na SGP 6 składać się będą: część konferencyjna, czyli panel z wystąpieniami przygotowanymi przez studentów, turnieje w wybrane gry czy strefa freeplay plus gość specjalny prezentujący znane urządzenie VR.

Historia Summer Game Party sięga roku 2009, kiedy to grupa pasjonatów wirtualnej rozrywki studiujących na UŁ zapragnęła połączyć przyjemne z pożytecznym i zwieńczyć semestr letni imprezą gamingową z mini-konferencją nt. gier. Choć od tamtej pory wiele się zmieniło, to zapał części tej grupy wcale nie osłabł, a wręcz został zasilony nową energią kolejnych roczników łódzkich groznawców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
piraci_2
Piknik Piraci na Zdrowiu
IMG_5773
Festiwal Kolorów w Łodzi
smsjuwenalia
SMS-owy Informator Juwenaliowy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*