W ostatni weekend drużyna piłki nożnej MSMS Milan Łódź wygrała 4:1 z zespołem Sokół Aleksandrów. Ogromny sukces odnieśli nasi Judocy trenujący z partnerem szkoły Klubem Gwardia Łódź.

W miniony weekend w XXVI Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych – Lubelskie 2020, Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 18, która odbyła się w Zamościu mamy ZŁOTY, SREBRNY i BRĄZOWY MEDAL.

Wielkie gratulacje dla Władysława Leontiewa, który w kat. wagowej do 50 kg zdobył 1 miejsce, dla Daniela Kulinicza za zajęcie 2 miejsca oraz Eugeniusza Tarasenko za 3 miejsce. Brawa należą się również Bogdanowi Kucowi za zajęcia 5 miejsca (kat. wagowa do 60 kg) i Jarosławowi Zurbie za 7 miejsce w kat. wagowej do 55 kg oraz Mikołajowi Huzence za 7 miejsce w kat. wagowej do 66 kg.

Intensywny weekend mieli także piłkarze ręczni MSMS EiS Anilana Łódź. Chłopcy brali udział w rozgrywkach II ligi grupy C. To był bardzo dobry mecz z trudnym zawodnikiem – zespołem aspirującym do awansu do pierwszej ligi. Chłopaki dali z siebie wszystko – grali jak równy z równym do 50 minuty. Niestety później, zespół z Pabianic zdobył przewagę. Nasi piłkarze ręczni pokazali się z bardzo dobrej strony, zostawili serce na boisku walcząc z tak doświadczoną drużyną. Sponsorem drużyny jest Zoo Safari Borysew.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Historia European Universities Games – od Cordoby do Łodzi
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – sierpień 2013
d_open_2015_20151025_1309460747
Łódź Open 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*