sukcesjantekLato sprzyja aktywnościom. Jazda na rowerze, hulajnodze, deskorolce czy rolkach, to nie tylko ekologiczna i ekonomiczna forma przemieszcza się, ale też świetna zabawa! Od 15 lipca w Sukcesji rozpocznie się Ave Active Pumptrack Tour, czyli dziewięciodniowe targi rowerowe, BMX, hulajnóg, deskorolek i odzieży sportowej. To jednak nie wszystko! Wydarzenie zainicjuje występ artysty znanego publiczności m.in. z takiego hitu, jak „Pomimo burz”.

Od 15 do 23 lipca w Sukcesji odbędą się targi motoryzacyjne oraz rowerowe organizowane przy współpracy z Radiem Eska Łódź, Universal Music Polska oraz Kuźnią Event Group. Jest to sportowo-muzyczne wydarzenie skierowane do osób w każdym wieku. W trakcie targów, po raz pierwszy w Polsce, zaprezentowany zostanie mobilny Tor Pumptrack, po którym można jeździć m.in. na rowerze, hulajnodze, deskorolce czy rolkach. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą profesjonaliści, najlepsi polscy zawodnicy, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Dziewięciodniowe, energetyczne targi, to nie lada gratka zarówno dla zawodowców, jak i tych, którzy swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają. W programie nie zabraknie zarówno zawodów dla najmłodszych, jak i konkursów dla starszych zawodników i całych rodzin.

Zwieńczeniem pierwszego dnia targów będzie występ Antka Smykiewicza, który o godzinie 18:00 zaśpiewa dla gości Sukcesji swoje największe przeboje. W repertuarze nie zabraknie piosenki „Pomimo burz”, za którą artysta otrzymał „Diamentową Płytę”. Po zakończonym show, artysta spotka się z fanami i wręczy autografy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
CUGOWSCY_5_fot.Zija_Pioro
Urodziny Manufaktury 2017 – informacje
Nowoczesna przystań w parku na Młynku
mjowisko
Mjowisko 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*