Strefa Wypoczynku, Rekreacji i Animacji w parku na Zdrowiu (wizualizacja)

annabPowstaje Strefa Wypoczynku, Rekreacji i Animacji w parku na Zdrowiu. Na Strefę WRiA będą się składały: Urządzenia do zabawy i rekreacji, m.in.: linaria, zjeżdżalnie, street workout, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, strefa wody, hamaki, plac do gry w bule, mała architektura, zadaszona scena, Nawierzchnia, alejki, zieleń, skarpa i samoobsługowa toaleta.

Urządzenia w Strefie będą dostosowane do możliwości i potrzeb osób z różnych grup wiekowych i sprawności: dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i osób z niepełnosprawnościami Na terenie Strefy będzie możliwe prowadzenie działalności gospodarczej z zakresu gastronomii.

Projekt będzie realizował Zarząd Zieleni Miejskiej, który przygotowuje właśnie przetarg na wykonanie koncepcji Strefy Wypoczynku, Rekreacji i Animacji (WRiA). Zadanie jest zaplanowane jako wieloletnie (podobnie, jak zagospodarowanie terenu wokół stawów Jana) i jego autorzy zamierzają w kolejnych latach składać następne wnioski z propozycjami rozbudowy strefy o kolejne elementy i atrakcje. W tym roku zostanie zrealizowany pierwszy etap.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *