strachy-2522 listopada o godz. 20 w Wytwórni wystąpi grupa Strachy na Lachy. Jako support pojawi się Kumka Olik. Bilety kosztują: przedsprzedaż: 35 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 40 zł – bez. W dniu koncertu: 40 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 45 zł – bez.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Strachy”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (20 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od aleksandra.janu…

Strachy Na Lachy, zespół powołany przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno, zagra w listopadzie na scenie Wytwórni.

O szóstej płycie zespołu – „!TO! „ Grabaż mówi: – „!TO!” jest próbą rozprawienia się z syndromem płyty po płycie wielkiej. Jednego dnia jestem z tej płyty zadowolony i dumny, a drugiego dnia budzę się i nie jestem jej pewien. Takie to uczucia… zresztą taki album jak „Dodekafonia” można napisać raz na dziesięć lat. Największym błędem byłoby próbować nagrać coś takiego zaraz potem. „Dodekafonia” była na maksa szczera, nawet ludożerska. Ujawniłem tam z siebie więcej niż powinienem. A nie za każdym razem człowiek ma taką potrzebę i w przypadku płyty „!TO!” takiej potrzeby nie było. Tamta była napisana krwią i flakami. A tę napisał gość, który pisze piosenki.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tarja
Tarja Turunen w Wytwórni (zakończony)
Raz Dwa Trzy w Wytwórni (zakończony)
Plac Zabaw w Heliosie (zakończony)
1 Komentarz
  • Kaśka
    20 listopada 2014 at 12:46

    bo chciałabym wygrać bilet na koncert Starchów. chyba, że je zawiesi, bo nie będzie miał już siły grać, a potem znów odwiesi. nie będę pisać, że nigdy nic nie wygrałam, bo pewnie Was to nie obchodzi, a tak w sumie to raz wygrałam. 2zł w zdrapce za 2zł. Boże, że Wy musicie to potem czytać. pardonsik. mam nadzieję, że pojadę ze swoim chłopcem na koncert! pozdro szejset!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*