Strachy na Lachy i The Cuts w Dekompresji (foto)

strachy-25W piątek, 25 października w Dekompresji odbył się koncert znanej i lubianej grupy Strachy Na Lachy.Jako support wystąpił zespół The Cuts.

O Strachach nie trzeba pisać – to jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów rockowych w Polsce. Grupa powołana została przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja Kozaka, początkowo jako formacją działająca tylko dla przyjemności i bez większych zobowiązań.

Okazało się, jednak, że ten nowy projekt przypadł do gustu szerokiemu gronu i fani zaczęli domagać się od Strachów płyty, czego efektem był krążek Strachy Na Lachy wydany pod koniec 2003 roku. Dzięki debiutanckiej płycie, SNL szybko zdobyły dużą popularność, a słowa piosenki BTW (mamy tylko siebie) znał każdy nastolatek. Prawie każdy zna również inne hity grupy, takie jak m.in. Piła tango, Raissa, Żyję w kraju i Moralne salto.

joomplu:63281

The Cuts w naszym mieście wystąpiło po raz piąty. W skład grupy wchodzą: Przemek Zdunek, Tom Horn, Piotr Langner i Łukasz Sokołowski. Ich najnowsza płyta nosi tytuł Zimne słońce

/fot. Adam Gieras

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2012: Strachy na Lachy (foto)

Strachy na Lachy w Wytwórni (foto)

Pustki i Strachy na Lachy w Dekompresji (foto)

Strachy na Lachy i Hurt w Dekompresji (foto)

The Cuts zagrało w Lizard King (foto)

The Cuts w Stereo Krogs – 7 października 2011 (foto)

The Cuts w Stereo Krogs – 29 stycznia 2011 (foto)

Jeden komentarz do “Strachy na Lachy i The Cuts w Dekompresji (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *