Linapark_4W mikołajki, 6 grudnia, startuje „Linapark Atlas Arena”. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka m. in. kolejka tyrolska, zjazdy pionowe i skok wahadłowy z wysokości 25 metrów. Ekstremalne atrakcje, które od soboty na stałe zagoszczą w łódzkiej hali zapewnią profesjonalni kaskaderzy filmowi i teatralni, producenci sprzętu do zabezpieczeń, instruktorzy wysokościowi oraz trenerzy personalni.

Atrakcje Linaparku mają zróżnicowany poziom trudności i zaawansowania.
ZIP LINE – to propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi. Zjazd tyrolski na linie stalowej rozciągniętej miedzy przeciwległymi trybunami pozwoli uczestnikowi przyzwyczaić organizm do wysokości i przestrzeni.
X-TRIP – czyli spacer podestem technicznym zawieszonym tuż pod kopułą Atlas Areny. Taka atrakcja dedykowana jest dla stałych bywalców popularnych parków linowych czy też ścianek wspinaczkowych. Celem wycieczki są specjalnie przygotowane stanowiska do zjazdów pionowych techniką alpinistyczną usytuowane na wysokości telebimów.
XL JUMP! – Skok wahadłowy z podestu technicznego to wyzwanie tylko dla bardzo doświadczonych koneserów sportów ekstremalnych. Oddanie skoku z 25 metrów nad ziemią wymaga od uczestnika bardzo dużej odwagi. Wszystko przypomina popularny skok na bungee z tą różnicą, że po chwil swobodnego lotu lina błyskawicznie się napręża i następnie tworzy gigantyczną huśtawkę.

Atrakcje Linaparku są dostępne dla wszystkich chętnych, ale tylko po dokonaniu rezerwacji. Na stronie www.linapark.pl można wybrać dogodny termin, godzinę i następnie zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie lub mailowo. Drzwi Atlas Areny otwierane będą dla Gości Linaparku co godzinę o równych porach. Jednorazowo z atrakcji Linaparku będzie mogło korzystać maksymalnie dziesięciu uczestników. Osoby towarzyszące zapraszane będą na Trybunę VIP. Przed wejściem na wybraną atrakcję każdy uczestnik będzie wyposażany w certyfikowany sprzęt alpinistyczny i przejdzie odpowiednie szkolenie. Korzystanie z atrakcji Linaparku odbywać się będzie zawsze pod nadzorem doświadczonych instruktorów.

Koszt poszczególnych atrakcji:
ZIP – 25zł
TRIP – 35zł
JUMP – 60 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2015.03.30visit.lodzlogo781x781
Wycieczki Visit.Łódź – kwiecień 2015
Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu w Atlas Arenie
firestarter
Sylwester w Łodzi 2014 – informator

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*