Wydział Kultury Urzędu Miasta Łodzi zachęca łodzian do zostania mecenasem łódzkiej kultury. Każdy, kto będzie chciał wesprzeć działalność instytucji kultury w Łodzi, może zakupić #karnetkultury, uczestnicząc tym samym w ogólnopolskiej akcji #wspieramkulturę. Do projektu już włączyły się łodzkie teatry a instytucje kultury przygotowują się do tej akcji.

 

W ramach programu ZDROWA KULTURA, proponujemy aktywnym odbiorcom kultury możliwość wsparcia wybranego teatru czy instytucji – mówi Małgorzata Moskwa Wodnicka Wiceprezydent Miasta Łodzi odpowiedzialna za kulturę.

Projekt powstał z myślą o tych wszystkich, którzy już nie mogą doczekać się spotkania ze sztuką, muzyką, kinem, czy teatrem. Karnety kultury można kupić przez stronę www.karnetkultury.pl,
na której sukcesywnie będą pojawiały się kolejne instytucje włączone w akcję.
Do tej pory,  w projekcie  biorą udział: Teatr Nowy, Teatr Powszechny, Teatr Muzyczny
i Teatr Arlekin.  Zakupiony bilet na premierę danego wydarzenia można kupić dla siebie, w ramach prezentu, a w przypadku niedostosowania planów do terminu premiery, po zablokowaniu miejsca zakupić nowy bilet.

Karnet kultury to namacalne wsparcie instytucji w wyjątkowo trudnym dla nich momencie. To także symbol i możliwość pokazania twórcom i artystom, że łodzianie tęsknią za spotkaniami z nimi, za rozrywką i obcowaniem ze sztuką. Taka solidarność, szczególnie teraz, jest niezwykle ważna
– dodaje Małgorzata Moskwa Wodnicka.

Aby wesprzeć łódzką instytucję kultury wystarczy wejść na stronę: www.karnetkultury.pl,
kliknąć w ikonkę wybranej placówki i wybrać dane wydarzenie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ostatnia prosta do startu roweru publicznego w Łodzi
Logotyp_Starbucks
Kultowa kawiarnia Starbucks zagości w Sukcesji
Nowy słoń w łódzkim ZOO (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*