Starbucks w Manufakturze (zakończony)

Starbucks_2Starbucks stawia na rozwój sieci w Łodzi i otwiera tam swoją drugą kawiarnię. W popularnej lokalizacji Centrum Handlowego Manufaktura, uruchamia największy lokal w Polsce. Nowa przestrzeń będzie dostępna dla fanów marki już od 29 września. Starbucks świętuje Międzynarodowy Dzień Kawy, który przypada na 29 września, nowym otwarciem w Łodzi. Jednocześnie lokal jest największą kawiarnią marki w Polsce. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i dużej popularności Manufaktury wśród mieszkańców Łodzi, Starbucks ma szansę stać się jednym z ulubionych miejsc łodzian na spędzanie czasu. 

Z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie zdobyć jeden z dwunastu zaproszeń do Starbucksa – upoważniające do odbioru wybranej kawy, herbaty lub czekolady w rozmiarze tall do 31 grudnia 2017 r.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Starbucks”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie, jaki napój Starbucksa lubicie najbardziej.. Zabawę zakończymy 2 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszych maili.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od rzew…, rafal.k…, edgosz… joanpom… celesta… grzegorzbar… oju… dorota11…anetaszt… adr.bar… anialow… miszcz…

– Od dawna bardzo chcieliśmy otworzyć drugą kawiarnię w Łodzi – mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Wiemy, że Starbucks ma tu wielu fanów. Stąd też tak duża przestrzeń, dzięki której, oprócz spędzania czasu ze znajomymi w miłej atmosferze, w kawiarni możliwe będzie organizowanie także spotkań biznesowych. Nasi Goście znajdą u nas również miejsce do pracy i nauki – dodaje.

Nowy, dwupoziomowy Starbucks w Łodzi to blisko 94 miejsca siedzące dla Gości na prawie 285m2 powierzchni. Dodatkowo w okresie wiosennym i letnim do dyspozycji oddawane będzie zewnętrzne patio. Nowoczesne i przestrzenne wnętrze podzielono na tematyczne strefy, w których Goście poznają historię uprawy ziaren na obszarze tzw. pasa kawowego, czyli: Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz Azji i rejonu Pacyfiku.

W menu kawiarni znajdą się najwyższej jakości kawy przygotowywane ze 100% ziaren Arabica, którą wyszkoleni bariści dopasują do upodobań każdego Gościa. Oprócz tego będzie można nabyć także paczkowane kawy ziarniste, syropy do kaw oraz rozmaite przedmioty związane z marką, takie jak zaparzacze, kubki termiczne i ceramiczne. 
W dniu otwarcia dla Gości kawiarni przygotowano liczne atrakcje, m.in.: okolicznościowy słodki poczęstunek, niespodzianki dla 3 pierwszych osób, pokazy alternatywnych metod parzenia kawy, coffee tasting oraz sampling promocyjnych napojów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *