DSC0425523 października, w Scenografii odbył się kameralny stand up. Wszystko trwało około dwóch godzin podczas których artyści starali się wprowadzić, całkiem liczną publiczność w dobry nastrój.

Ci panowie, to Czarek Jurkiewicz i Gaweł Feliga. Mimo, że występowali osobno, ich monologi dotyczyły podobnej tematyki. Dzięki nim dowiedzieliśmy się np. dlaczego młodzież słucha „muzyki” z telefonów w tramwajach albo jakie są skutki uboczne brania różnego rodzajów narkotyków. Było zabawnie, choć momentami sprośnie (a nawet wulgarnie!). Artyści przede wszystkim śmiali się z samych siebie, opowiadali anegdoty ze swojego życia, dzięki czemu nie musieliśmy obawiać się, że  usłyszymy jakiś stary, po raz setny opowiedziany dowcip.

Idąc tam spodziewałam się, że potrwa to trochę dłużej, jednak nie mogę narzekać bo warto było w taki sposób rozpocząć wieczór.  Stand up jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym potrzeba trochę świeżego powietrza w płucach, i które chcą usłyszeć wreszcie coś innego niż „poszła baba do lekarza….”.

/fot. Olga Szczęsna

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
muzyczny
Podsumowanie sezonu 2016/2017 w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Człowiek z Manufaktury na rynku Manufaktury (foto)
Dawid-Pokusa
Za sceną: Dawid Pokusa (wywiad)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*