Stand-up w Łodzi: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka

W sobotę, 9 lutego w Magnetofonie o godz. 18 odbędzie się Stand-up w Łodzi: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka.

Potwierdzenie zasady ”przeciwieństwa się przyciągają” Wystąpią dwie stand-uperki prezentujące skrajnie różne style, tworząc dzięki temu mocny i różnorodny wieczór komediowy.

Olka Szczęśniak – Wystąpi ze swoim nowym programem ”Zespół HAJSpergera”. Zanim powiesz „Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!” Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest 🙂 To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Troche o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat 🙂 Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Paulina Potocka – prawdziwy jazz stand-upu, w nowym programie ”Pewnego rodzaju rozpie**ol”. Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Bilety dostępne on-line:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-33558-olka.szczesniak.lodz.html
https://standupbilety.pl/event/361_stand-up-w-odzi-olka-szczniak-i-paulina-potocka#buyTicket
https://biletyna.pl/event/view/id/96059

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *