Stand Up w Sukcesji

sukcesja_logo_bordoweKolejni stand up-owcy zawitają do CH-R Sukcesja – Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski oraz Wiolka Walaszczyk z Jackiem Stramikiem. W Polsce ten rodzaj rozrywki jest coraz bardziej znany i rozpoznawalny. Zasada stand up-ów jest prosta – nie ma żadnych tematów tabu.

13 stycznia (środa) o godzinie 20:00 na sukcesyjnej scenie wystąpi sceniczny weteran – Tomasz Jachimek. Zacięcie satyryczne i ogromne doświadczenie sprawiają, że jest to komik, który potrafi zjednać sobie publiczność w każdym wieku. Energetyczny, publicystyczny, a w kwestiach rodzinnych prześmiewczy, lecz sentymentalny. Tomasz Jachimek to autor tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych. Nie da się ukryć, że humor Tomasza Jachimka jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Swoje umiejętności prezentuje już od 5 lat w programie „Szkło Kontaktowe” w TVN 24. Dodatkowo jest autorem książki „Handlarze Czasem”.

Tydzień później, 20 stycznia (środa) o godzinie 20:00 w CH-R Sukcesja wystąpi Karol Modzelewski. Stawia on na humor abstrakcyjny, zaskakuje publiczność niecodziennymi skojarzeniami. W okamgnieniu nawiązuje niewymuszony, żywy kontakt z widownią, czego nauczyły go m.in. lata pracy w charakterze konferansjera. Współtwórca grupy Bękarty Stand-Upu.

Ostatnim styczniowym występem w CH-R Sukcesja będzie stand-up energetycznej Wiolki Walaszczyk oraz Jacka Stramika. Wiolka to bardzo wyrazista osobowość, z mocnym, dosadnym humorem. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Natomiast Jacek, to wyrazisty i nieco ekscentryczny facet z przewrotnymi i obrazoburczymi tekstami. Lubi żartować z siebie i innych tragedii, które spotkały Polskę i świat. Występ Wiolki Walaszczyk oraz Jacka Stramika odbędzie się 27 stycznia (środa) o godzinie 20:00. Wstęp na wszystkie występy od 18. roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *