Stand-up Pod Budą w Niebostanie

standupodbudaStand-up Pod Budą to 7 miast w 7 dni. Na scenie ponad 20 komików, a wszystko to w szczytnym celu. W każdym z miast pieniądze z biletów zostaną przekazane lokalnemu schronisku na dowolnie wybrany cel. Dlatego też przychodząc na Stand-up Pod Budą wygrywasz dwa razy! Miło spędzony czas i dobry uczynek. Pomaganie nigdy nie było przyjemniejsze.

W Łodzi impreza rozpocznie się we wtorek, 24 listopada o godz. 20 w Niebostanie. Stand-up jako forma komedii jest adresowana do widza dorosłego (18+). Bilety kosztują 20 zł. Wydarzenie jakim jest Stand-up Pod Budą odbywa się pod patronatem łódzkiego schroniska. 50% kwoty ze sprzedaży biletów zostanie przekazane schronisku na dowolnie wybrany przez nie cel.

Na scenie wystąpią najlepsi w swoim fachu:

Krzysztof Jahns – na co dzień występuje w Warszawie, ale stand-up aktywnie rozkręca w Poznaniu, jako gospodarz dwóch scen. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Występował w wielu miastach, jak i przed publiką w najprawdziwszym więzieniu. Laureat konkursu stand-up’owego UW oraz zwycięzca Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u.
Znany ze spychania fok do morza, spalonych tostów i żartów bez puent

Adam Van Bendler – Trójmiejski komik Stand-Raper. Ojciec Stan-Up Trójmiasto. Wielki optymista z lekkimi skłonnościami samobójczymi. Twórca tezy „Bez dystansu nie ma baunsu”.

oraz z miasta Łodzi

Patryk Czebańczuk – Charyzmatyczny, kontrowersyjny komik, w swoich występach zawsze stara się skłonić widza do myślenia. Jedni go kochają za to że jest dobrym komikiem, drudzy go nienawidzą za to że jest dobrym komikiem.

Prowadzenie:
Kamil Ozimiński – Pilny uczeń szkoły Gmocha, gdyby nie narkotyki, może miałby dzisiaj magistra. Teraz zamienił dragi na depresję. Szuka lekarza. Kulka energii, która rozbłyśnie na samym początku imprezy i świecić będzie przed każdą z gwiazd wieczoru.

support
Juliusz Sipika – to człowiek bez zasad. Podczas swoich występów nie ma litość dla nikogo. Jako posiadacz drugiej grupy inwalidzkiej szczególnie upatrzył sobie niepełnosprawnych. Z ogromnym dystansem patrzy na świat i samego siebie. Od zawsze marzył o przeszczepie kręgosłupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *