standuplodz18 i 19 października w Warszawie odbędzie się Antrakt Stand-up Festiwal. Wcześniej jednak m.in. w łódzkim klubie Szafa odbędą się eliminacje.

1 października od godz. 20 chętni będą mogli uczestniczyć w konkursie. Zgłoszenia do eliminacji należy przesyłać na adres standuplodz @gmail.com. Wstęp wynosi 5 zł.

Antrakt Stand-up Festiwal, jest imprezą ogólnopolską, skupiającą na jednej scenie przez dwa dni najlepszych wykonawców stand-up comedy.
Celem organizatorów Festiwalu jest promowanie nowych wykonawców stand-up comedy oraz gatunku jako formy skierowanej do publiczności dojrzałej, inteligentnej z ogromnym dystansem do siebie i świata.

Artyści uprawiający stand-up dotykają w swoich tekstach tematów „tabu”, a kontrowersje otaczające niemal każdy występ są wynikiem przedstawionych przez artystę alternatywnych perspektyw tematów, w których powszechny stan rzeczy uznajemy za „normę”.

18 października odbędzie się część konkursowa festiwalu, której dodatkowym atutem jest skład Jury: Abelard Giza, Antoni Syrek-Dąbrowski oraz Jarosław [Bisz] Jaruszewski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
konfront
XXXII Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych Centrum 2014
lsb
XXIV Łódzkie Spotkania Baletowe – informacje
Premiery teatralne – luty 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*