Stand-Up Łódź! (zakończony)

PLAKAT_STAND-UP

W niedzielę 17 lutego o godz. 18:00 w Klubie Scenografia zapraszamy na kolejną odsłonę Stand-Up Łódź! Tym razem wystąpią Karol Kopiec oraz Cezary Jurkiewicz.

Organizatorzy chcą aby Stand-Up stał się nieodłączną częścią Łodzi, aby nie było tygodnia, w którym nie działo by się nic związanego z tą formą rozrywki oraz aby w Łodzi znaleźli się ludzie, którzy sami z czasem próbowaliby swoich sił na scenie.

Dla nich wlaśnie planowane są wieczory open mic, na których będą mogli się sprawdzić. Może gdzieś pośród niszczejących kamienic albo bloków z wielkiej płyty chowają się talenty, które mogłyby zawojować polską scenę Stand-Up? Wspolnie ze Stand-Up Łódź Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc i tych, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie.

Dla czytelników Plastra mamy podwójne zaproszenie na niedzielne spotkanie. Aby je zdobyć, wystarczy przesłać na adres e-mail konkurs@plasterlodzki.pl swoje zgłoszenie z inf., kto według Was jest najlepszym światowym komikiem, wraz z krotkim uzasadnieniem wyboru. Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

(Tekst i grafika – mat. prasowe)

Przypominamy, iż impreza odbywa się pod patronatem Plastra!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *