We wtorek, 4 lutego o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się wieczór ze stand-upem. Na scenie pojawi się Maga Kubicka i Jakub Poczety ze swoimi nowymi programami. Mamy dla Was 4 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Stand-up”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi imprezy Stand Up No Limits – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”.. Zabawę zakończymy 2 lutego o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi imprezy Stand Up No Limits. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpią:

Magda Kubicka
Wystąpi z najnowszym programem ” Love me Tinder”.

Jakub Poczęty
Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Bilety
cena: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
– https://standupbilety.pl/event/1064_stand-up-od-magda-kubicka-jakub-poczty#buyTicket
– http://bit.ly/2FF4J5E
_______________________
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
*Osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Rebeka w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*