Stand-up Comedy Show: Jacek Stramik i Magda Kubicka (zakończony)

UWAGA! Stand up odwołany !

Stand-up No Limits zaprasza na wieczór Stand-up Comedy Show. 12 września, na scenie w Klubie Magnetofon przy ul. Zgierskiej 26a, ze swoim programami wystąpią Jacek Stramik i Magda Kubicka.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Stand-up”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki”. Zabawę zakończymy 11 września o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Jacek Stramik – występował w najprzeróżniejszych polskich telewizjach, a także na scenach krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl stand-upowy w rodzinnym Koszalinie. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. W Łodzi zaprezentuje materiał, który zatytułował „Dobry jak chleb”.

Magda Kubicka – komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

CENA BILETU:
w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 35 zł
https://standupbilety.pl/event/707_jacek-stramik-i-magda-kubicka
Kto? Jacek Stramik + Magda Kubicka
Kiedy? 12.09.2019, godz. 19:00
Gdzie? Klub Magnetofon, ul. Zgierska 26A, Łódź
Bilety: 25/35zł, dostępne on-line
Facebook: https://www.facebook.com/events/469886627136482/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *