STACJA KSIĘŻY MŁYN – targ staroci, rękodzieła i sztuki użytkowej vol. 2

Już 27 czerwca od 11:00 do 16:00 odbędzie się druga w tym roku edycja wydarzenia STACJA KSIĘŻY MŁYN – targ staroci, rękodzieła i sztuki użytkowej, od 2020 roku organizowanego przez Fundację Przędzalnia Sztuki. To święto łódzkich rękodzielników, twórców sztuki użytkowej, artystów profesjonalnych i amatorów oraz miłośników vintage i rzeczy „z drugiej ręki”.

Płyty winylowe, stare albumy i książki, monety, niewielkie meble, szklane bibeloty, odzież i biżuteria vintage, wszelkie starocie typu „przydasię”, fajansowe jelonki, szmaciane misie, porcelanowe lalki, sztuka użytkowa, rękodzieło – wszelkiego typu handmade od eko biżuterii po makramy i ręcznie dziergane swetry. Wszystko to i jeszcze więcej będzie można obejrzeć i zakupić podczas targów na Stacji Księży Młyn. Zapraszamy miłośników staroci, rzeczy dawnych i dawniejszych. Znajdzie się także coś dla miłośników dobrych smaków. W programie wycieczki z przewodnikiem historycznym szlakiem Księżego Młyna.

W przypadku deszczu wydarzenie przeniesie się na sąsiadujący z Kocim Szlakiem zadaszony teren Textorial Park (wejście od ul. Fabrycznej 17).

Kolejne edycje targów planowane są w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (od lipca do listopada 2021r.). Następna już 25 lipca. Termin świątecznej edycji targów przewidziany jest na dzień 12.12.2021

Organizatorem wydarzenia jest: Fundacja Przędzalnia Sztuki
Parterami wydarzenia są:
Textorial Park
Centrum Turysty Księży Młyn CTKM
Ośrodek Kultury Górna

Poleski Ośrodek Sztuki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *