30 maja i 27 czerwca na Kocim Szlaku odbędą się pierwsze edycje Stacji Księży Młyn. Kolejne edycje targów planowane są w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (od lipca do listopada 2021r.). Termin świątecznej edycji targów przewidziany jest na dzień 19 grudnia.


MIEJSCE: teren rekreacyjny osiedla Księży Młyn w Łodzi przy tzw. Kocim Szlaku (wejście od ul. Księży Młyn lub od ul. Fabrycznej przy Parku Źródliska 1 lub od ul. Przędzalnianej 49 i 51 przy szlabanie)

Płyty winylowe, stare albumy i książki, monety, niewielkie meble, szklane bibeloty, odzież i biżuteria vintage, wszelkie starocie typu „przydasię”, fajansowe jelonki, szmaciane misie, porcelanowe lalki, sztuka użytkowa, rękodzieło – wszelkiego typu handmade od eko biżuterii po makramy i ręcznie dziergane swetry. Wszystko to i jeszcze więcej będzie można zaprezentować, obejrzeć i zakupić podczas targów na Stacji Księży Młyn. Zapraszamy miłośników staroci, rzeczy dawnych i dawniejszych. Znajdzie się także coś dla miłośników dobrych smaków i zwiedzania. Jednym zdaniem… targowy, łódzki eklektyzm w cieniu murów dawnego fabrycznego osiedla Karola Scheiblera.

>>> STREFA DOBRYCH SMAKÓW
Będąc na targach warto odwiedzić znajdujące się tuż obok restauracje.
Francuskimi specjałami uwiedzie Was butik cukierniczy Maison a.s., a kuchnią fusion – restauracja Fatamorgana i Ciasno Jak W Ulu, a do świata kawy zaprasza Coffeehood.
*** w razie deszczowej pogody przenosimy imprezę do sąsiadującego z Kocim Szlakiem Textorial Park // wejście od ul. Fabrycznej 17

>>> WYSTAWCY<<<
>UDZIAŁ W JEDNEJ EDYCJI TARGU / 60 zł STOISKO
>PRZY ZAPISIE NA DWA TARGI ZNIŻKA 50 % NA DRUGĄ EDYCJĘ
(PIERWSZA EDYCJA 60 zł / DRUGA EDYCJA 30 zł)
Szczegóły w regulaminie dostępnym w wydarzeniu oraz na stronie www.przedzalniasztuki.pl/stacja-ksiezy-mlyn.
> Wstęp dla kupujących i zwiedzających jest BEZPŁATNY na wszystkie edycje wydarzenia.
>>> Jako organizator chcemy zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo, więc z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem i COVID 19 prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i przestrzeganie jego zapisów. Istnieje możliwość przełożenia terminu wydarzeń w razie zmiany sytuacji epidemiologicznej i zaostrzenia obostrzeń sanitarnych.

>> ZAPISY WYSTAWCÓW I PYTANIA DOTYCZĄCE UDZIAŁU W TARGACH:
Monika Gałaj
tel. 605 166 783
mail: stacjakm@gmail.com
>>> Zapewniamy miejsce, dostęp do prądu, zadbamy o reklamę targów. Nie zapewniamy namiotów, stołów i krzeseł (więcej informacji w regulaminie).
>>> JAK DOKONAĆ ZGŁOSZENIA?
Zgłoszenia mailowe przyjmujemy najpóźniej do 2 dni przed każdą edycją (tj. do piątku poprzedzającego dzień targu).
1. Pobierz z posta lub z naszej strony www.przedzalniasztuki.pl kartę zgłoszeń, wypełnij ją odręcznie lub elektronicznie, podpis możesz złożyć na miejscu w dniu targów.
2. Wyślij ją na adres: stacjakm@gmail.com (mile widziane przykładowe zdjęcie przedmiotów do sprzedaży).
3. Załącz do wiadomości mailowej dowód wpłaty na konto Fundacji Przędzalnia Sztuki nr rachunku bankowego 54 2530 0008 2059 1055 3969 0001
(Prosimy o podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska Wystawcy oraz numeru edycji targu).
4. W ciągu kilku dni otrzymasz mailowe potwierdzenie rezerwacji stoiska i szczegóły techniczne dot. godzin montażu, dojazdu, parkingu etc.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_jpggl
Rajdowa sobota w Galerii Łódzkiej
Europejski Tydzień Mobilności w Łodzi
TASTE of Summer

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*