SPT [Synthpop/Berlin] w Owocach i Warzywach

OiW_StephenPaulTaylor_foto2Uzbrojony w dwa keyboardy, kilka kostiumów i kilogram brokatu, Stephen Paul Taylor jest jednoosobową synthpopową orkiestrą. Pochodzący z Berlina artysta zagra na scenie klubokawiarni Owoce i Warzywa w czwartek (25 lutego) o godz. 20. Wstęp: 10 zł.

SPT (Kanada/Berlin) – jego koncerty są przepełnione energią, humorem i dziwną teatralnością. Rytmy z yamahy wywołają tupanie nóżką, zaś melodie roztopią twoje serce. Twierdzi, że urodził się, żeby być na scenie i od dobrych kilku lat zajmuje się tylko tym. Grał trasy po kilkunastu krajach, zarówno w klubach jak i tramwajach czy stacjach metra. Po raz pierwszy odwiedzi Polskę, gdzie zagra siedem koncertów z okazji wypuszczenia przez BDTA jego materiału na kasecie.

Oprócz działalności solowej współtworzy również zespoły Trike oraz The Rad Dads, nakręcono o nim kilka krótszych lub dłuższych dokumentów, został memem, kilkukrotnie był w telewizji.
Podczas imprezy będzie rozstawione stoisko BDTA gdzie będzie można kupić większość z dostępnych obecnie tytułów. Oprócz tego każdy koncert na tej trasie będzie rejestrowany i o ile nie wystąpią żadne problemy techniczne, wypalany od razu na stoiskowym laptopie.

https://www.youtube.com/watch?v=AEZaUYoJRc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *