IMG_0568W sobotę, 11 lipca, na terenie OFF Piotrkowska zorganizowano imprezę w ramach trzeciej edycji trasy koncertowej „Spragnieni Lata”. Na scenie zobaczyliśmy kolejno: Skubasa, Julię Marcell i XXANAXX.

Na początek Skubas. Jego debiutancki album „Wilczełyko“ z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Piosenka „Linoskoczek“ przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów. Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i stacji radiowych.

joomplu:94071

Julia Marcell to  wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka. Zaczęło być o niej głośno w 2007 r., kiedy z pomocą internautów zebrała fundusze na wydanie pierwszego albumu „It Might Like You”. W październiku 2011 r. premierę miał jej drugi album „June”. W październiku 2014 do sprzedaży trafiła trzecia płyta pt. „Sentiments”. Nowy album Julii Marcell to najciemniejsza w jej dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu.

joomplu:94024

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory „Broken Hope” czy „Got U Under”.

Zobacz także:

Spragnieni lata w Wytwórni (foto)

Tymon i Natu na OFF Piotrkowskiej (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1648
Voo Voo w Wytwórni (foto)
_MG_7161
LAJ: Beady Belle / Maciej Grzywacz (foto)
IMG_5813
VI Festiwal Puls Literatury w Wytworni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*