spragnienilataW sobotę, 31 stycznia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się impreza Spragnieni Lata. Na scenie pojawią się Marika i L.U.C. Bilety (miejsca stojące): przedsprzedaż: bilet ulgowy: 30 zł, bilet normalny: 35 zł; w dniu koncertu: bilet ulgowy: 40 zł, bilet normalny: 45 zł.

Marika –  Polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka tworząca ambitny pop z elementami reggae, funku, soulu, jazzu i elektroniki. Jej muzyka to dobre teksty, emocje, koncertowy żywioł. „Siła Ognia” niejedną osobę wyciągnęła z rożnych smutków, „Moje serce” stało się wyznaniem miłosnym nuconym przez zakochanych, udowadniając, że o miłości, o której napisano niezliczoną ilość durnych piosenek, wciąż można śpiewać niebanalnie. Entuzjastka roweru i roślinnej kuchni intuicyjnej. Honorowy dawca krwi. Podczas koncertu w ramach trasy „Spragnieni lata” wystąpi z materiałem: „Marika Elektronicznie”.

L.U.C. – Łukasz L.U.C Rostkowski to kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, gazownik, magister prawa oraz reżyser wideoklipów i koncertów. Podczas koncertu artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie”, co stanowić będzie jednocześnie trasę promującą najnowszy album.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rockasta
Rockasta w KIJu
Duet Karaś/Rogucki powraca
CeZik_-_fot_-_Szymon_Szczesniak_-_www_-_szymonszczesniak
CeZik & KlejNuty w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*