rekawekZapraszmy na łódzkie spotkanie w Kacprem Rękawkiem z okazji premiery książki „Człowiek z małą bombą. O terroryzmie i terrorystach”. Rozmowę poprowadzi Maciej Robert. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19 w Domu Literatury. Wstęp wolny.

Terroryzm od wielu lat wzbudza lęk na całym świecie. Doniesienia o kolejnych zamachach wzmagają poczucie zagrożenia, a informacje przekazywane przez media budują mit terrorysty: skrzyżowanie Dartha Vadera z Jamesem Bondem. Bezlitosny, skuteczny, barbarzyński. Działający w ramach struktur przypominających połączenie organizacji przestępczej z administracją państwową. Czy tak jest naprawdę? Kacper Rękawek, który przez lata spotkał dziesiątki terrorystów i antyterrorystów, w swojej książce mierzy się z fałszywym postrzeganiem zbrodniczego świata.

Człowiek z małą bombą to podróż do wnętrza organizacji terrorystycznych i odpowiedź na pytanie o to, kim naprawdę są współcześni zamachowcy, skąd pochodzą i czym się zajmują. To książka, która odpowiada na wszystkie pytania dotyczące terroryzmu, których do tej pory nie mieliście odwagi zadać.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
viii_festiwal_puls_literatury_w_odzi_20141206_1877519336
Spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim w Domu Literatury
dospowiadane_okladka
20. książka Kwadratury – spotkanie z Marcinem Badurą
Krakowski Salon Poezji teraz w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*