Spotkania online w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki w woj. łódzkim

Listopadowo-grudniowe spotkania online w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki dostępne są już na kanale YouTube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi:

  • Spotkanie z Anną Kańtoch, autorką książek fantasy i kryminałów m. in.: „Czarne”, „Przedksiężycowi”, „13 anioł”, „Miasto w zieleni i błękicie”, „Diabeł na wieży”, „Zabawki diabła”.

https://www.youtube.com/watch?v=iROhcV9ZeUI

Spotkanie prowadziła Agata Deszyńska-Susik, moderatorka DKK działającego przy Bibliotece Miejskiej w Łodzi Filia Biblioteczna nr 61.

  • Spotkanie z Joanną Gierak-Onoszko, dziennikarką, reportażystką, pisarką i felietonistką. Autorką reportażu „27 śmierci Toby’ego Obeda”, który opowiada o tworzonych w Kanadzie szkołach z internatem dla dzieci rdzennych mieszkańców tego kraju.

https://www.youtube.com/watch?v=up36AOSwxLI&t=1s

Spotkanie prowadziła Martyna Urbaniak, moderatorka DKK działającego przy Bibliotece Miejskiej w Łodzi Filia Biblioteczna nr 26.

  • Spotkanie z Barbarą Kosmowską, pisarką, literaturoznawczynią, autorką słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Autorką takich książek jak „Teren prywatny”, „Pozłacana rybka”, „Buba”, „Dziewczynka z parku”, „Niechciana” czy „Ukrainka”.

https://www.youtube.com/watch?v=OXA1CKW2afI&t=2s

Spotkanie prowadziła Magdalena Komór, moderatorka DKK działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni Filia Biblioteczna w Stróży.

Spotkania odbywały się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkań były DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi. Dofinansowano ze środków Instytutu Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *