spotkajmy_sie_2015_-_naborZapraszamy młodych i i zdeterminowanych artystów do udziału w cyklu warsztatów teatralnych organizowanych w ramach imprezy czwartej edycji imprezy Spotkajmy się w Skierniewicach w dniach 13-15 lutego 2015 r.

W czasie weekendu odbędzie się 7 trzygodzinnych sesji warsztatowych, które poprowadzą:
– Tomasz Rodowicz – aktor, muzyk, reżyser. Przez wiele lat był aktorem w zespole Ośrodka Praktyk Teatralnych Gardzienice. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i dyrektorem artystycznym Teatru Chorea;
– Jacek Timingeriu – aktor, instruktor teatralny; absolwent Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice i student reżyserii na PWST we Wrocławiu, laureat 20. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.Współtworzy zespół muzyczny Kapela Timingeriu, zajmuje się Nowym Cyrkiem;
oraz my same – aktorki Teatru Realistycznego.
Oferujemy bezpłatny nocleg dla osób przyjezdnych w piątek i w sobotę. Udział w warsztatach jest również bezpłatny, jednak w tym roku urządzamy małą składkę na obiady (20 zł od osoby).
Warsztaty adresowane są do osób:
– między 18 a 25 rokiem życia
– młodych twórców teatralnych/animatorów chcących rozwinąć swoje umiejętności sceniczne, skonfrontować się z doświadczonymi instruktorami reprezentującymi uznane teatry alternatywne, wymienić doświadczenia z innymi młodymi artystami.
Jak się zgłosić:
– zgłoszenie zawierające dane osobowe i opis działalności teatralnej prosimy przesyłajcie na adres kasia.pagowska @gmail.com do 2 lutego 2014r. Ilość miejsc ograniczona!
Projekt jest współfinansowany przez Miasto Skierniewice.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dziatwa 2020 – informacje
historiepolityczne
Historie polityczne dla dziatek w Teatrze Zamiast
zemsta
Zemsta w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*