W sobotę, 12 października od godz. 8:30 w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego odbędzie się Grand Prix – Wielką Nagrodę Łodzi, czyli zawody zapaśnicze dla młodszych i starszych. Na zawodników czekają aż dwa zapaśnicze wydarzenia – zawody Master Cup oraz Szkolne Igrzyska Zapaśnicze.

W zmaganiach Master Cup zawodnicy i zawodniczki podzieleni na kategorie wiekowe i wagowe (Kobiety z roczników 2000-2002 – kat. 58 kg, 65 kg. Mężczyźni z roczników 2002-2004 – kat. 65 kg, 70 kg) mierzyć się będą o tytuł najlepszej łódzkiej zapaśniczki i najlepszego łódzkiego zapaśnika. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, Mistrzowski Rashgard, Mistrzowski Pas, a za zajęcie 1. miejsca bon o wartości 500 zł.

Z kolei w Szkolnych Igrzyskach Zapaśniczych udział wziąć mogą chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 do 15 lat. Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach – zapasy chłopców, zapasy dziewcząt, a dla najmłodszych zabawa z mocowaniem. Zawodnicy i zawodniczki zostaną podzieleni wagowo na 4-osobowe grupy i stoczą 3 walki.

Wszystkie zmagania będą punktowane w ramach Szkolnych Igrzysk Zapaśniczych o Puchar Nadziei Olimpijskiej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, Pas Mistrzowski, medale, dyplomy i słodki poczęstunek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
02032013_120
12. Harasuto Karate Cup w Łodzi
KSW 47 w Łodzi
Policyjna Gala Sztuk Walki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*