W piątek, 14 czerwca o godz. 17:30 w Zatoce Sportu odbędzie się Policyjna Gala Sztuk Walki. Będziemy świadkami pięciu walk kickboxingu w formułach K1 i Kick Light. Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się w godz. 10:30-12 w Centrum Handlowym Sukcesja. Wstęp bezpłatny.

Gala będzie finałem projektu “Plan Gliniarz” realizowanego od stycznia 2019 r. Projekt skierowany jest do policjantów i pracowników Policji woj. łódzkiego, studentów oraz uczniów ostatnich klas szkół średnich z terenu województwa łódzkiego, którzy mają ukończone 18 lat. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie był co najmniej rok doświadczenia w trenowaniu sztuk walki.

Na macie spotkali się pasjonaci różnych sztuk walki. Uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz konsultacji w zakresie technik walki. Na marcowym treningu gościem specjalnym “Planu Gliniarz” był były policjant, instruktor technik i taktyk interwencji Jacek Wierzbicki. Posiada on czarny pas w Brazylijskim Ju Jitsu i jest trenerem tego sportu. Poza tym osiągnął w swoim dorobku V DAN w Karate. Oprócz Jacka Wierzbickiego gospodarzem zajęć była sierż. sztab. Marta Mysur, mistrzyni świata w Taekwon-do.

Podczas imprezy będzie można włączyć się w zbiórkę „KIBICUJĄC – POMAGAJMY”, akcję charytatywną na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA. Hospicjum jest wiodącym ośrodkiem wentylacji domowej i stacjonarnej dla dzieci i dorosłych w Łodzi i województwie łódzkim, pod którego opieką pozostaje 85 pacjentów. Prowadzone jest tam domowe leczenie respiratorem u pacjentów z niewydolnością oddechową, zapewniając całodobową pomoc lekarsko-pielęgniarską, zajęcia rehabilitacyjne oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
02032013_120
XI World Harasuto Open Cup
_MG_9544
12. Harasuto Karate Cup w Łodzi (foto)
20150415_220201
Poza Łodzią: WWE Live na Torwarze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*