octopuscuW niedzielę, 18 października o godz. 10 w Hali MOSiR – Tęcza przy ul. Karpackiej 61 rozpocznie się turniej Octopus BJJ Cup według zasad IBJJF.

Rozegrane zostaną następujące kategorie: kobiety: białe pasy, niebieskie pasy, kolorowe pasy, adult: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe/czarne pasy i master: białe/niebieskie pasy, purpurowe/brązowe/czarne pasy.

 Adult brazowe/czarne pasy

-70 kg
1 Kamil Chudecki – Copacabana Łódź
2 Jerzy Toeplitz – Alliance Team Warszawa
3 Daniel Konicki – Copacabana Warszawa
4 Leszek Pawlęga – Copacabana Warszawa
5 Marcin Ciszek – Rio Grappling Club Częstochowa
6 Jędrzej Loska – Academia Gorila

-76 kg
1 Marcin Tobera – Copacabana
2 Krzysztof Suchorabski – Copacabana Kielce
3 Wojciech Biernacki – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
4 Michał Kaużyński – Copacabana Łódź
5 Kuba Witkowski – Alliance Warszawa
6 Marcin Polczyk – Academia Gorila

-82,3 kg
1 Wojtek Baran – Gracie barra maciek polok
2 Piotr Łukaszewski – Zenith JJ
3 Damian Piaskowy – Copacabana Warszawa
4 Dominik Chmiel – Pretorian Koźmin Wlkp.
5 Paweł Ziemkiewicz – Alliance Warszawa
6 Paweł Bańczyk – Bjj Factory
7 Robert Henek – Academia Gorila
8 Michał Plich – Copacabana Team

-88,3 kg
1 Paweł Wydziński – Gracie Barra Wąbrzeźno Team Draculino
2 Tomasz Paszek – Bastion Ruda Śląska
3 Marek Zbróg – Copacabana Team
4 Przemysław Kostarz – Bastion Tychy

-94,3 kg
1 Kamil Olszewski – Copacabana Kielce
2 Adam Zyga – Copacabana Warszawa
3 Kuba Smoliński – Bjj Factory
4 Jakub Mroczkowski – Copacabana Team Łódź
5 Jarosław Ogiegło – Gracie Barra Sosnowiec
+100,5 kg
1 Mieszko Maciejewski – Dragons Den
2 Sebastian Maciejewski – Gracie Barra / Fight Fabric Łódź
3 Patryk Wysocki – Gold Team Polska

Adult purpurowe pasy

-70 kg
1 Paweł Muniak – Copacabana Warszawa
2 Robin Javorek – GB Draculino
3 Adam Kasperski – Copacabana Łódź Wodna
4 Michał Ciszek – Rio Grappling Club Częstochowa
5 Paweł Kolk – Academia Gorila
6 Olek Marczewski – Zenith Bjj

-76 kg
1 Adrian Kuśmierz – Alliance Warszawa
2 Rafał Balicki – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
3 Marcin Malewicz – Copacabana Lublin
4 Radosław Cilski – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
5 Jan Kiszewski – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
6 Denys Nikitin – Atos/MendesBros Jiu-Jitsu Mannheim
7 Adrian Żurowski – Zenith BJJ
8 Patryk Kamiński – Gracie Barra Draculino
9 Sebastian Ostapski – United Gym
10 Marcin Turemka – Copacabana Team
11 Andrzej Maciaszek – Copacabana Łódź
12 Paweł Węsierski – Copacabana Bydgoszcz
13 Michał Korytowski – Alliance Team Warszawa

-82,3 kg
1 Paradowski Łukasz – Berserkers Team Łódź
2 Arkadiusz Nowicki – Gracie Barra Łódź
3 Marek Wrzaszcz – Copacabana Lublin
4 Michał Osuchowski – Academia Gorila
5 Michał Cudny – Copacaba Team
6 Michal Sumelidis – GB Draculino Frydek-Mistek
7 Michał Wojtaszczyk – United Gym
8 Karol Kania – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
9 Marcin Matuszek – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
10 Jan Bakun – Alliance Team Warszawa
11 Mateusz Korcz – Academia Gorila
12 Jacek Stolarski – Copacabana Białystok

-88,3 kg
1 Adrian Szczęsny – Berserkers Team Łódź
2 Filip Szczęsny – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
3 Dawid Nowak – Czerwony Smok Poznań
4 Rafał Jędrzejczyk – Berserkers Team Łódź
5 Łukasz Dworczak – Alan Finfou BJJ
6 Tomasz Jakubiec – Bastion Tychy
7 Kamil Drukała – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
8 Gniewko Wiśniewski – Zenith BJJ
9 Grzegorz Kowalczyk – ACADEMIA GORILA
10 Jacek Gadomski – Złomiarz Team Gdańsk
11 Piotr Ivan Ivanov – Copacabana Warszawa
12 Łukasz Górecki – Gracie Barra Toruń
13 Robert Wrzesiński – Copacabana Team
14 Bartosz Zawadzki – Gracie Barra Sosnowiec
15 Michał Łapka – Invictus bjj Wrocław
16 Kamil Lewandowski – Złomiarz Team

-94,3 kg
1 Adrian Łaguniak – Draculino Team Pabianice
2 Tomasz Tamborski – Copacabana Team Łódź
3 Artur Adamczak – Złomiarz Team
4 Szymon Nadobny – Black SEVEN
5 Piotr Mazur – Copacabana Team Łódź Kuźnia

+100,5 kg
1 Kamil Kacprzak – United Gym
2 Maciej Ptaszek – United Gym/Heros Team
3 Maciej Surma – Gracie Barra Sosnowiec
4 Piotr Niemyjski – Fight Fabric Alan Finfou BJJ
5 Tomek Jezierski – Gracie Barra Sosnowiec

Adult niebieskie pasy

-64 kg
1 Wojciech Gryz – BJJ Factory
2 Piotr Kacprzak – Dragon’s Den
3 Tomasz Paczka – Bjj Factory
4 Sebastian Gnyp – United Gym
5 Łukasz Kołacki – Gracie Barra Poland Draculino Team

-70 kg
1 Adam Kozak – Husaria Włocławek
2 Igor Kabaciński – Copacabana Łódź Kuźnia
3 Artur Owczarek – Gracie Barra Poland Team Draculino Gracie Barra Łódź
4 Adam Rybczyński – United Gym
5 Piotr Stańczyk – Copacabana Team
6 Marcus Piwowarski-Bajer – Zenith BJJ
7 Łukasz Karpała – Bjj Factory
8 Jakub Lewandowski – Alan Finfou Jiu-jitsu
9 Dawid Jeżewski – Zenith BJJ
10 Maciek Orzech – ACADEMIA GORILA
11 Jakub Rubaj – Copacabana Lublin
12 Mieczysław Jędrzejczak – Berserker’s Team Wielkopolska
13 Filip Dąbrówka – Rio Grappling Club Częstochowa
14 Mateusz Sitniak – Academia Gorila
15 Michał Gawron – Bastion Ruda Śląska

-76 kg
1 Jan Heindl – GB Draculino
2 Jacek Barański – Copacabana Łódź – Kuźnia Team
3 Kevin Nowak – Gracie Barra Team Draculino Łódź
4 Sebastian Kołacha – United Gym Konstantynów Łódzki
5 Łukasz Fajka – Copacabana Kuźnia
6 Michal Keveš – SAI CLUB Martin SVK
7 Artur Kukulak – United Gym
8 Michał Chałaśkiewicz – Gracie Barra Pabianice
9 Grzegorz Smykalla – Berserkers Team Wielkopolska
10 Pavel Kalesnik – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
11 Mateusz Brdys
12 Karol Jankowiak – Pretorian Koźmin Wlkp.
13 Mateusz Popielarski – Gracie Barra Poznań
14 Piotr Czajkowski – Academia Gorila
15 Maciej Grzelak – Copacabana Bydgoszcz
16 Mikołaj Bajserowicz – Wrox Gym Wrocław Atos Jiu JItsu
17 Adrian Kaczmarek – Copacabana Łódź

-82,3 kg
1 Norbert Maćkowiak – Gracie Barra Poznań Team Draculino
2 Jakub Zaremba – Zenit
3 Michał Pokorny – Zenith BJJ
4 Adam Nankiewicz – Dragon’s Den
5 Piotr Kur – Gracie Barra Sosnowiec
6 Andrzej Piasecki – Academia Gorila
7 Piotr Fręchowicz – Alliance Warszawa
8 Konrad Soczyński – Gladio/Forma Gym Lublin
9 Michał Krajewski – Gracie Barra Łódź
10 Konrad Salski – Gracie Barra Łódź
11 Kamil Kaźmierczak – United Gym
12 Kamil Kobus – Academia Gorila
13 Krzysztof Adamczewski – Copacabana Bydgoszcz

-88,3 kg
1 Jakub Tulin – Copacabana
2 Jakub Błaszczak – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
3 Radoslaw Zambrzycki – Copacabana Lodz
4 Piotr Krygier – Alan Finfou Jiu Jitsu
5 Andrzej Czajka – Academia Gorila
6 Łukasz Schreyer – Alliance Warszawa
7 Robert Jarmoszko – Rosomak Białystok
8 Piotr Walawski – Gracie Barra Łódź
9 Michał Staruchowicz – Copacabana Team
10 Michał Rusiński – Złomiarz Team Gdańsk
11 Jakub Filipiak – Gracie Barra Łódź
12 Damian kowenicki – Gracie Barra Łódź Draculino Team
13 Błażej Wojtków – dragon’s den
14 Sebastian Błaszczyk – Copacabana Poznań
15 Mike Rowand – Copacabana Łódź Kuźnia Team
16 Michal Szukala – Copacabana Poznan
17 Gustaw Grygoruk – Academia Gorila

-94,3 kg
1 Marcin Szpak – Gracie Barra Poznań
2 Jakub Dudziński – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
3 Damian Owczarek – UnitedGym/Fit.M
4 Marcin Wójciak – Draculino team Pabianice
5 Kamil Rydzik – Gracie Barra Wąbrzeźno
6 Mikołaj Mazur – Akademia Feniks Kraków
7 Paweł Nowak – Academia Gorila
8 Grzegorz Sobieszek – Academia Gorila
9 Jarosław Karczmarczyk – Academia Gorila
10 Patrycjusz Wiewióra – Bastion Tychy
11 Paweł Sawczyński – Copacabana
12 Jacek Czubak – Dragon’s Den

-100,5 kg
1 Mariusz Zieliński – Gracie Barra Poland Team Draculino Łódź
2 Wojciech Kapias – Copacabana Tarnów
3 Rafał Szałek – Shooters Turek
4 Daniel Moder – Ikizama Fight Club
5 Kamil Wojciechowski – Invictus BJJ

+100,5 kg
1 Romuald Łysiak – S4 fight&crossgym club
2 Bartłomiej Dróbka – Copacabana Poznan
3 Andrzej Witczak – Copacabana Łódź

Adult białe pasy

-64 kg
1 Paweł Parol – Bastion Ruda Śląska
2 Gabriel Główka – Academia Gorila
3 Michał Sagan – Copacabana Team
4 Patryk Siciński – United Gym/Heros Team
5 Jakub Piejek – Rio Grappling Club Częstochowa
6 Kamil Hornowski – Academia Gorila
7 Leszek Karski – Academia Gorila

-70 kg
1 Vladimír Pech – GB Draculino
3 Patryk Stefaniak – Berserkers Team Łódź
4 Karol Furmańczyk – Copacabana Team Łódź
5 Adam Gomoliński – Zenith BJJ
6 Damian Rozdzialik – Copacabana Lublin
7 Daniel Gąsiński – Forma Gym Lublin
8 Bartosz Wolanowski – FORMA GYM
9 Wojciech Gala – Academia Gorila
10 Przemysław Mazur – FORMA GYM
11 Łukasz Matulewski – Gracie Barra Wąbrzeźno Team Draculino
12 Tomasz Pudlarz – United Gym/Heros Team
13 Dominik Dyguła – United Gym/Heros Team
14 Łukasz Wiśniewski – Rio Grappling Club Oława
15 Maksymilian Wojcieszak – Rio Grappling Club Częstochowa
16 Radosław Skrzypczak – Rio Grappling Club Częstochowa
17 Michał Witkowski – Koziołek – Academia Gorila
18 Tomasz Wiącek – Academia Gorila
19 Dawid Szyguła – Berserker’s Team Wielkopolska
20 Kamil Buczek – Bastion Ruda Śląska

-76 kg
1 Patryk Brudzinski – Shooters Turek
2 Tomasz Fita – Barracuda
3 Rafał Jonko – Berserkers Team Łódź
4 Adam Stępień – Berserkers Team Łódź
5 Daniel Wiśniewski – Warszawa
6 Mateusz Gawron – Grappling Mielec/ Grappling Rzeszów
7 Juska Matikainen – SAI CLUB Martin SVK
8 Karol Rytczak – United Gym
9 Wawrzyniec Chmiel – Dragon’s Den Fight Club
10 Dawid Leszczyński – Academia Gorila
11 Adrian Czerniak – FORMA GYM Lublin
12 Maciej Barwacz – Akademia Fenix
13 Mikołaj Kmieciak – Zenith BJJ
14 Maciej Mazur – NKSW Bastion
15 Marcin Bernad – Zenith Jiu Jitsu
16 Michał Zaniewski – Gracie Barra Wąbrzeźno Team Draculino
17 Paweł Czuga – Bjj Factory
18 Michał Miranowski – Akademia Sarmatia
19 Andrei Shcherbatsiuk – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
20 Bartłomiej Horobiowski – Invictus bjj Wrocław
21 Sebastian Radziejewski – ACADEMIA GORILA
22 Artur Kaczmarek – Academia Gorila
23 Kamil Sarna – Academia Gorila
24 Piotr Błaszczyk – Pretorian Koźmin Wielkopolski
25 Kacper Labuda – Złomiarz Team Gdańsk
26 Marcin Soszyński – Złomiarz Team Gdańsk
27 Dawid Drobnikowski – Rio Grappling Club Częstochowa
28 Patryk Bucki – Bastion Ruda Śląska
29 Kamil Białek – Bastion Ruda Śląska
30 Radosław Ochnio – Alan Finfou BJJ
31 Mateusz Banaszkiewicz – Copacabana Lublin
32 Krystian Wrzochol – NKSW Bastion

-82,3 kg
1 Miłosz Wasiak – Copacabana Łódź Wodna
2 Łukasz Górecki – NKSW Bastion
3 Michał Kiciński – Copacabana Bydgoszcz
4 Tomasz Krajewski – Copacabana Kuźnia Team
5 Marek Foryński – Berserkers Team Łódź
6 Bartosz Tomiak – Zenith BJJ
7 Damian Białek – Dragon’s Den
8 Piotr Błaszczyk – Berserkers Team Łódź
9 Kamil Pietrzyk – Copacabana Łódź – Kuźnia Team
10 Szymon Kwaśniewski – Academia Gorila
11 Bohumil Vojkůvka – GB Draculino, Czech Republic
12 Norbert Pejski – Academia Gorila
13 ADAM KOBALCZYK – COPACABANA ŁÓDŹ
14 Tomasz Billik – S4 Fight Club
15 Roman Żarów – Gracie Barra Rzeszów
16 DAWID ROGACKI – GOLD TEAM POLSKA
17 Tomasz Pawlikowski – United Gym/Heros Team
18 Mikołaj Helak – Zenith BJJ
19 Witold Bąkowski – United Gym/Heros Team
20 Tomasz Majewski – ACADEMIA GORILA
21 Aliaksei Baturau – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
22 Piotr Kobus – Ikizama Fight Club
23 Robert Wiśniowski – Zenith BJJ
24 Michał Bojanowski – Copacabana Łódź wodna
25 Dawid Leś – Grappling Mielec
26 Piotr Bedyniak – Academia Gorila
27 Tomasz Świstak – S4 Fight Club
28 Piotr Kotynia – Copacabana Lodz
29 Emil Wajerowicz – Gracie Barra Draculino Team Poland

-88,3 kg
1 Radek Chrapek – Barracuda
2 Maciej Klóska – Barracuda
3 Artur Działak – Berserkers Team Łódź
4 Damian Dałek – Berserkers Team Łódź
5 Marcin Poper – Strefa Walki Łódź
6 Piotr Grodek – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
7 Krzysztof Wyrzykowski – Copacabana Łódź – Kuźnia Team
8 Mateusz Górski – Copacabana łódź
9 Marcin Maziarz – Academia Gorila
10 Marcin Krupski – Academia Gorila
11 Michal Mlynček – SAI CLUB Martin SVK
12 Jakub Jaworski – Gracie Barra Poland Team Draculino
13 Piotr Szczodrowski – Gracie Barra Łódź Team Draculino
14 Patryk Pieńczykowski – Rosomak
15 Mariusz Zarychta – Strefa Walki Łódź
16 PAWEŁ GREDYS – RIO GRAPPLING OŁAWA
17 Przemysław Lanycia – Fight Fabric Łódź
18 Konrad Filipowski – Gracie Barra Łódź Team Draculino
19 Łukasz Przytuła – Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
20 Rafał Nowicki – Forma Gym / Gladio
21 Marcin Szestakowski – Academia Gorila
22 Krzysztof Ciurzyński – Academia Gorila
23 Jacek Janik – Bastion Ruda Śląska
24 Denis Sekura – Bastion Ruda Śląska
25 Krzysztof Zamożny – CopaCabana Łódź
26 Stanisław Święcki – Academia Gorila

-94 kg
1 Adam Pieprzowski – VERA FIGHT CLUB
2 Mateusz Kowalczyk – Copacabana Team
3 Michał Dymecki – Dragon’s Den
4 Ronald Wójcik – Copacabana Team
5 Adam Engler – Strefa Walki Łódź
6 Przemysław Baryła – Copacabana Łódź
7 Krystian Śladewski – ACADEMIA GORILA
8 Adam Przybyła – Wrox Gym ATOS Polska
9 Cyprian Wieczorek – Alan Finfou BJJ
10 Tomasz Gomuła – Berserker’s Team Wielkopolska
11 Bartłomiej Stachurski – Copacabana Kielce
12 Kamil Koper – Grappling Mielec
13 Szymon Krupa – Academia Gorila
14 Marcin Maciulewicz – Bastion Ruda Śląska

-100,5 kg
1 Paweł Misiak – Gracie Barra Łódź Draculino Team Poland
2 Karol Klonowski – Gold Team Polska
3 Daniel Franciczek – Academia Gorila
4 Piotr Drozdowski – Academia Gorila
5 Bartek Michalak – Academia Gorila
6 Rafał Wróblewski – Gladio
7 Przemysław Kulik – S4 Fight Club
8 Marcin Polczyński – Academia Gorila
9 Wojciech Kliś – Academia Gorila

+100,5 kg
1 Dominik Buzalski – Copacabana Bydgoszcz
2 Jacek Bartczak – Berserkers Team Łódź
3 Kacper Grzeliński – Copacabana Łódź

Master purpurowe/brązowe/czarne pasy

-76 kg
1 Marcin Tobera – Copacabana
2 Jerzy Toeplitz – Alliance Team Warszawa
3 Łukasz Bilski – Dragon’s Den
4 Robin Javorek – GB Draculino

-82,3 kg
1 Dariusz Kasprzyk – Dargon`s den
2 Michal Sumelidis – GB Draculino Frydek-Mistek

-88,3 kg
1 Robert Wrzesiński – Copacabana Team
2 Tomasz Paszek – Bastion Ruda Śląska

+88,3 kg
1 Piotr Niemyjski – Fight Fabric Alan Finfou BJJ
2 Tomasz Tamborski – Copacabana Team Łódź
3 Piotr Mazur – Copacabana Team Łódź Kuźnia
4 Robert Zyffert – Berserkers wlkp

Master białe/niebieskie pasy

-76 kg
1 Piotr Przybył – Berserkers Team Łódź
2 Daniel Wiśniewski – Warszawa
3 Marcin Szwebs – Strefa Walki Shark

-82,3 kg
1 Norbert Maćkowiak – Gracie Barra Poznań Team Draculino
2 Piotr Morawski – Copacabana Łódź
3 Michał Misiarek – Gracie Barra Poland Team Draculino Poznań
4 Kamil Pietrzyk – Copacabana Łódź – Kuźnia Team
5 Petr Schlezinger – GB Draculino FM
6 Tomasz Billik – S4 Fight Club
7 Konrad Pietkiewicz – Gladio

-88,3 kg
1 Artur Kuchta – Barracuda
2 Damian Kowenicki – Gracie Barra
3 Marcin Bujas – Gold Team Polska
4 Bartosz Tomyślak – Alliance
5 Krzysztof Górski – Rio Grappling Club Częstochowa

+88,3 kg
1 Kamil Cichulski – Berserkers Team Łódź
2 Przemysław Gajdowicz – Academia Gorila
3 Marcin Urbański – Dragons Den
4 Przemysław Kulik – S4 Fight Club
5 Bartek Sitarz – Rio Grappling Club Częstochowa
6 Sławomir Franoszka – Gracie Barra Łódź
7 Maciej Wojski – Copabana Białystok

Kobiety purpurowe/brązowe/czarne pasy

-58,5 kg
1 Anna Pawlak – Alliance

-64 kg
1 Monika Markowska – Zenith Bjj

Kobiety niebieskie pasy

-58,5 kg
1 Vanessa Gelanová – SAI CLUB Martin SVK
2 Lucia Velochová – SAI CLUB Martin SVK
3 Natalia Panek – Gracie Barra Poland Team Draculino Bastion
4 Karolina Chłobuszewska – Fight Club Bytom
5 Izabela Łukaszewska – Zenith BJJ
6 Zofia Szawernowska – Alliance Team Warszawa

-64 kg
1 Justyna Gryz – Alliance Warszawa
2 Karina Sójka – Dragon`s Den
3 Katarzyna Biegajło – Dziki Wschod Biala Podlaska/Copacabana Team
4 Alicja Czechowska – Dragon’s Den

-69 kg
1 Martina Gornerová – SAI CLUB Martin SVK
2 KLAUDIA PRAŁAT – ZENITH BJJ
3 Joanna Gabryluk – Dragon’s Den

Kobiety białe pasy

-53,5 kg
1 Antonina Remisz – Bastion
2 Natalia Augustyniak – Pretorian Koźmin Wlkp.
3 Barbara Przybysz – Akademia Gorila

-58,5 kg
1 Emilia Kamińska – Husaria Włocławek
2 Mariola Żyła – Zenith BJJ
3 Anna Młynarczyk – United Gym/Heros Team
4 Alicja Łukasiak – Academia Gorila
5 Weronika Aldalati – Academia Gorila
6 Małgorzata Korneluk – United Gym

-64 kg
1 Magdalena Ziemieniecka – NKSW Bastion
2 Magdalena Karolak – Copacabana Łódź
3 Katarzyna Toeplitz – Alliance Team Warszawa
4 Dorota Kiermasz – Copacabana Kuźnia Łódź
5 Magdalena Ziemieniecka – Bastion

-69 kg
1 Justyna Mioduszewska – Academia Gorila
2 Katarzyna Pieńkowska – Copacabana Team
3 Paulina Binek – Rio Grappling Club Częstochowa
4 Emilia Witkowska – NKSW BASTION
CZAS WALK:

Kobiety:
– Białe pasy: 5 min
– Niebieskie pasy: 6 min
– Kolorowe pasy: 7 min

Adult:
– Białe pasy: 5 min
– Niebieskie pasy: 6 min
– Purpurowe pasy: 7 min
– Brązowe pasy/czarne: 8min

Master:
-Białe i niebieskie pasy: 5 min
-purpurowe/brązowe/czarne pasy: 6min

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MPJ_Kobiet
Łodzianki z medalami Mistrzostw Polski Juniorek w Boksie
DSC_6954_DxO
Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego województwa łódzkiego (foto)
02032013_120
Grand Prix Poland WKF 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*