ksw2428 września odbędzie się kolejna gala KSW 24 – Starcie Gigantów. Po ponad rocznej przerwie widowisko organizowane przez Federację KSW powróci do łódzkiej Atlas Areny.

W dwóch walkach wieczoru zobaczymy polskich tytanów wagi ciężkiej. Mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula skrzyżuje rękawice z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem, a stawką tego pojedynku będzie pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej. Na tej gali swoją jubileuszową, dziesiątą walkę w formule MMA, stoczy również pięciokrotny Mistrz Świata Strongmanów Mariusz “Pudzian” Pudzianowski.

Ponadto na KSW24 zobaczymy jeszcze dwa inne pojedynki w wadze ciężkiej. Po niespełna rocznej przerwie powróci na ring “płocki barbarzyńca” Marcin Różalski, nie wiadomo jeszcze z kim się zmierzy, ale pewne jest to, że możemy liczyć na efektowną walkę w wykonaniu popularnego “Różala”. Na tej samej gali będziemy mogli oglądać po raz kolejny triumfatora Amatorskiego Pucharu KSW Kamila Walusia, który skrzyżuje rękawice z brytyjskim strongmanem Oli Thompsonem.

Emocji podczas jesiennego wydarzenia na pewno nie zabraknie. Na ringu oprócz wspomnianych zawodników zobaczymy jeszcze numer dwa polskiego rankingu wagi półśredniej Borysa Mańkowskiego, a także najlepszego polskiego zawodnika wagi piórkowej Anzora Azhieva. W tej chwili nie wiadomo jeszcze z kim zmierzą się Mańkowski i Azhiev oraz kogo zobaczymy w siódmej walce karty głównej.

Począwszy od gali KSW24 – Starcie Gigantów po kolejne widowiska będziemy mogli systematycznie oglądać pojedynki dodatkowe tzw. undercard. We wrześniu na tej karcie znaleźli się Robert Radomski z Silesian Cage Club Katowice w walce z Rafałem Błachutą i Jakub Kowalewicz z PJ Promotion Group, który czeka na nazwisko rywala.

{youtube}cShURb8Lnrs{youtube}

WALKA WIECZORU: Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle
EXTRAFIGHT (-120KG): Paweł Nastula vs Karol Bedorf (WALKA O PAS WAGI CIĘŻKIEJ)
EXTRAFIGHT (-84kg): Michał Materla vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-77kg): Borys Mańkowski vs Ben Lagman
EXTRAFIGHT (-52kg): Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive
EXTRAFIGHT: Marcin Różalski vs Paul Słowiński
EXTRAFIGHT (-66kg): Anzor Azhiev vs Artur Sowiński
EXTRAFIGHT (-120kg): Kamil Waluś vs Oli Thompson
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Andre Winner

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XXVII_KSW
XXVII KSW “Boks-Tur” (foto)
_MG_7726
Gala MMA Thunderstorm III (foto)
DSC_6954_DxO
Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego województwa łódzkiego (foto)
5 komentarzy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*