Za nami FAME MMA 3. Galę zorganizowano w sobotę, 30 marca, w Atlas Arenie.

Podczas niej w ringu spotkali się polscy youtuberzy, raperzy, celebryci. Wśród nich m.in. Esmeralda Godlewska, Marta Linkiewicz, Bonus BGC, Taxi Złotówa czy Bodychrist. W przerwie na scenie pojawił się również Sarius (foto relacja tutaj).

Gala rozpoczęła się niezłą, trzyrundową walką, w której zmierzyli się Hassi i Wiewór. Ten drugi zdecydowanie dominował nad rywalem i jednogłośnie odniósł zwycięstwo.

Potem na ring weszli Bodychirst i Mnich Terminator. Niewiele walki było w tym pojedynku, w którym fizycznie lepszy Wójcik zmuszony był biegać za wciąż uciekającym Ciesielskim. Ostatecznie przeciwnik doznał kontuzji i musiał oddać pojedynek – Mnich Terminator okazał się zwycięzcą.

Trzecie walka również nie trwała długo. Dominujący Krystian “Krycha” Wilczak niemiłosiernie okładał Bartka “Ruby” Brzezińskiego i już w połowie pierwszej rundy okazał się zwycięzcą.

Do kontrowersji doszło w kolejnym, czwartym pojedynku. Zdecydowanie wyższy i silniejszy Don Kasjo przez trzy rundy “bawił się” z przeciwnikiem. Słaniający się na nogach Adrian Polański w przypływie chwili w trzeciej rundzie skontrował i posłał przeciwnika na matę, jednak po chwili ten dobrze zachował się i wyszedł z tej pozycji zwycięsko. Niestety głosami sędziów 2:1 zwycięzcą uznano, co jest niezrozumiałe, Polaka. Wszystko zakończyło się gwizdami w Atlas Arenie i posądzeniem wielu uczestników, że jednak FAME MMA może być bardziej podobne do wrestlingu, niż do prawdziwego MMA.

Na szczęście kolejny pojedynek Filip “Filipek” Marcinek – Patryk “Ryba” Karaś okazał się zdecydowanie lepszy. Zawodnicy podobni gabarytowo i umiejętnościowo pokazali dobrą, trzyrundową walką. Zwycięzcą okazał się Ryba.

Po tej walce nastąpiła kilkunastominutowa przerwa, podczas której na scenie pojawił się Sarius. To wszystko przedsmak najważniejszych walk gali.

Najpierw Bonus BGC kontra Taxi Złotówa, czyli pojedynek naprawdę dużego kalibru. Przez pierwszą rundę Szymon Wrzesiński kilkukrotnie uderzył przeciwnika z wyskoku, ten po przerwie musiał oddać walkę, gdyż odnowiła mu się kontuzja barku.

Potem nastał czas na najbardziej oczekiwaną i medialną walkę. Niestety o pojedynku nie można powiedzieć zbyt wiele, gdyż Marta “Linkimaster” Linkiewicz przez kilkanaście sekund okładała rywalką i Monika “Esmeralda” Godlewska padła na deski.

W ostatnich walkach wieczory Dawid Malczyński okazał się lepszy od Amadeusza “Ferrari” Roślika, a Szymon “Isamu” Kasprzyk od Daniela “DeeJayPallaside” Pawlaka.