Zgodnie z zapowiedziami prezesa klubu, Marcina Chudzika, w sztabie trenerskim nie nastąpiły zbyt duże roszady. Jedyną zmianą jest to, że Macieja Biernata nie zobaczymy już przy stoliku statystyka. W najbliższym sezonie zasiądzie on na ławce trenerskiej pełniąc rolę drugiego trenera/analityka. Miejsce Maćka zastąpi Julian Lavrin. Statystyk, który dotychczas pracował w pierwszoligowym klubie Enea Energetyk Poznań.

Julian Lavrin pochodzi z Poznania, swoją przygodę z siatkówką rozpoczął od występowania na boisku. Trenując pod okiem Dominika Hajduka reprezentował Eneę Energetyk Poznań w kategorii młodzik i kadet. Następnie był zawodnikiem Trefla Gdańsk. Ostatni sezon spędził w roli statystyka, w pierwszoligowym zespole żeńskim Enei Energetyka Poznań.

– Bardzo się cieszę, że dostałem szansę pracować w najwyżej lidze żeńskiej w Polsce. Dołączenie do zespołu Grot Budowlanych Łódź, to dla mnie wielki zaszczyt. Jest to utytułowany klub, z doświadczonym sztabem, przy którym będę mógł rozwijać się jako statystyk – powiedział Julian Lavrin.

Sztab trenerski Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:

Pierwszy trener – Błażej Krzyształowicz

Drugi trener – Adam Czekaj

Drugi trener/analityk – Maciej Biernat

Statystyk – Julian Lavrin

Trener przygotowania motorycznego – Tomasz Grodecki

Fizjoterapeuta – Rafał Abramczyk

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_7828_kopiuj
ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 3:0 (foto)
5siat6
VI kolejka Qmed Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2015/2016 (foto)
44
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 12 kolejka (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*