a2011-02-09_19-09-36Skra Bełchatów w łódzkiej hali MOSiRu pokonała Knack Roeselare 3:0 a następnie wygrała złotego seta 15:12 i tym samym awansowała do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

Od początku pierwszego seta Skra pewnie wychodziła na prowadzenie i zdobywała punkt za punktem. Głośny doping prowadził do zwycięstwa i po łatwej wygranej 3:0, siatkarze rozegrali złotego seta, który decydował o tym która drużyna awansuje do drugiej rundy play-off. Rywal wyglądał na przybitego jednak momentami potrafił postawić opór. Stojący w kwadracie rezerwowych Antiga zaczynał już nerwowo obgryzać paznokcie lecz bełchatowianie nie zawiedli i zakończyli mecz zwycięsko.

Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)  złoty set: 15:12,  pierwszy mecz: 3:1 dla Roeselare
awans: Skra Bełchatów

Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0
Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0
Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0
Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0 Skra Bełchatów – Knack Roeselare 3:0